Anasayfa Altcoin EOS Network Devasa Yatırım Aldı: Fiyat Patlama Yapabilir Mi?

EOS Network Devasa Yatırım Aldı: Fiyat Patlama Yapabilir Mi?

Altcoin

DWF Labs, bugüne kadarki en önemli yatırımında, EOS Network Foundation (ENF) ile 60 milyon dolarlık yatırım yaptı. İşte detaylar...

EOS Network Devasa Yatırım Aldı: Fiyat Patlama Yapabilir Mi?

Bir dijital varlık piyasa yapıcısı ve yatırım firması olan DWF Labs, bugüne kadarki en önemli yatırımında, EOS Network Foundation (ENF) ile 60 milyon doların üzerinde bir yatırım anlaşması gerektiren bir ittifak duyurdu. EOS (EOS), blok zinciri tabanlı oyunlar (GameFi) oluşturmak ve merkezi olmayan uygulamaları (dApps) dağıtmak isteyen geliştiriciler için bir katman-1 ağıdır.

DWF, EOS Ağı'nı 45 milyon dolarlık bir EOS token satın alma sözleşmesi ve EOS (EOS) dayalı işletmelere ve projelere yatırım yapmak için 15 milyon dolarlık bir taahhüt yoluyla destekliyor. Bu taahhüt, EOS Ağı'nın genişletilmesini ve kabul edilmesini hızlandırmayı amaçlamaktadır.

EOS (EOS), desteği koordine ederek, yenilik için geri bildirim döngüleri oluşturarak, topluluk katılımını teşvik ederek, fon tahsis ederek ve EOS (EOS) ekosisteminin büyümesini kolaylaştırarak EOS ağının gelişiminde çok önemli bir rol oynar.

EOS Network Bu Durumdan Nasıl Faydalanacak?

EOS Network Devasa Yatırım Aldı: Fiyat Patlama Yapabilir Mi?

EOS (EOS) Network, saniyede dört kattan fazla takas ile Polygon, BSC ve Avalanche'yi geride bırakan kurumsal sınıf EOS, Ethereum (ETH) Sanal Makinesi'ni 14 Nisan'da piyasaya süreceğinden, bu işbirliğinin zamanlaması avantajlıdır.

DWF Labs ve EOS (EOS) projesi arasındaki sinerji , blockchain ekosistemindeki ve Web3 dünyasındaki potansiyeli ortaya çıkaracak şekilde ayarlanmıştır. Ortaklık, ilgili uzmanlıklarını ve kaynaklarını bir araya getirerek EOS (EOS) Ağı için bir gelecek sağlayacaktır diyebiliriz.

DWF Labs, kripto ayı piyasası sırasında bir yatırımcı olarak ortaya çıktı. Son yatırımlar, türev ticaret platformu Synthetix (SNX) için 20 milyon dolarlık bir bağış toplamayı ve yapay zeka odaklı kripto protokolü Fetch.ai için 40 milyon dolarlık bir artışı içeriyor.

EOS Network Devasa Yatırım Aldı: Fiyat Patlama Yapabilir Mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik