Anasayfa Altcoin ETH Artışına Rağmen Bu Balina Servet Kaybedebilir! İşte Nedeni

ETH Artışına Rağmen Bu Balina Servet Kaybedebilir! İşte Nedeni

Altcoin

Ethereum fiyatı 2.000 dolar seviyesini geçse de bir balina, ETH yatırımından 180 milyon dolar kaybedebilir.

ETH Artışına Rağmen Bu Balina Servet Kaybedebilir! İşte Nedeni

Henüz teyit edilmemiş olsa da kripto para topluluğundaki birçok kişi, piyasanın tam bir boğa piyasası aşamasına geçtiğini düşünüyor. Bu durum, önde gelen dijital varlıkların birçoğunda son dönemde görülen fiyat artışlarıyla doğrulanabilir.

Ethereum, Ekim ayının son birkaç haftasında 300 dolar değer kazanmasına rağmen bir ölçüde gölgede kaldı ancak Bitcoin, Solana, Toncoin ve diğerleri gibi varlıklar, ikinci en büyük kripto para biriminden büyük ölçüde daha iyi performans gösterdi.

Dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock'ın iShares Ethereum Trust'ı Delaware'de kaydettirmesiyle bu durum dün değişmeye başladı. Bu, potansiyel olarak spot Ethereum ETF'i için başvuruda bulunulduğunu gösterdi. 

BTC'nin başvurusunda birkaç ay önce olduğu gibi bu haber, ETH'nin fiyatı üzerinde büyük bir etki yarattı. Varlık, saatler içinde 1.900 dolardan 2.100 doların üzerine çıkarak ayın zirvesine ulaştı ve milyonlarca kısa pozisyon tasfiye edildi.

ETH Balinası Servet mi Kaybedecek?

ETH Artışına Rağmen Bu Balina Servet Kaybedebilir! İşte Nedeni

Büyük fiyat yükselişinin ortasında zincir üstü izleme kaynağı Lookonchain tarafından gözlemlenen belirli bir Ethereum balinası, Binance'e 30.001 ETH yatırmaya karar verdi. USD değeri açısından bu devasa yığının değeri şu anda 63 milyon doların biraz üzerinde.

İlginç bir şekilde aynı balina, 2 Kasım'da yani varlığın neredeyse 1.900 dolara yükseldiği dönemde Binance'e 10.000 ETH gönderdi.

Bununla birlikte Lookonchain; anonim balinanın, fiyatı 3.672 dolarla önemli ölçüde daha yüksekken 450 milyon dolardan fazla ETH çektiğini iddia ediyor. Lookonchain'e göre; bugün yatırılan serveti elden çıkarmaya karar vermesi halinde balina, yaklaşık 180 milyon dolar kaybedecek.

ETH Artışına Rağmen Bu Balina Servet Kaybedebilir! İşte Nedeni içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar