Analizler

ETH Fiyat Tahmini: Boğalar Geliyor, %20 Artış Kapıda…

Ethereum fiyatı, son birkaç işlem gününde konsolide olduktan sonra 3 Haziran 2021’de ivme kazanıyor gibi görünüyor. Lider altcoin, 21 Mayıs’taki en düşük seviyenin yaklaşık %63 üzerinde olan 2.840 dolardan işlem görüyor. 320 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip ve ikinci en büyük kripto para birimi.

Son birkaç günü konsolidasyon modunda geçirdikten sonra, Ethereum ve diğer kripto para birimlerinin fiyatı son birkaç saat içinde iyi bir performans sergiledi. Ethereum son 24 saatte %7,8’den fazla yükselirken Bitcoin, Binance Coin ve Dogecoin sırasıyla %5, %15 ve %14 arttı.

Ethereum şu anda merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemine artan girişler nedeniyle nispeten iyi bir performans sergiliyor. DeFi Pulse tarafından toplanan veriler, ekosistemde kilitli toplam değerin 67 milyar doların üzerine çıktığını gösteriyor. Bu, kilitli toplam değerin son birkaç hafta içinde 17 milyar dolardan fazla arttığı anlamına geliyor. Bu önemli bir faktördür; çünkü Ethereum DeFi geliştiricileri tarafından en çok tercih edilen platformdur. Peki, ETH fiyatları için sırada ne var? Boğalar geliyor mu? Ethereum fiyatı %20 artabilir…

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum Fiyat Analizi 15 Haziran 2020

Ethereum Fiyat Tahmini

ETH Fiyat Tahmini: Boğalar Geliyor, %20 Artış Kapıda… –

Dört saatlik grafikte son mum çubuğun boyutuyla da kanıtlandığı gibi Ethereum’a duyulan talep artmaya başladı. Dikkate değer bir başka faktör de ETH’nin %38.2 Fibonacci düzeltme seviyesini geçmesidir. Ayrıca, 26 ve 27 Mayıs’ta yukarı çıkmak için mücadele ettiği 2,915 dolarlık önemli direncin biraz altında.

Bu nedenle, fiyat bu direncin üzerine çıkmayı başarırsa boğaların galip geldiği anlamına gelir. Hal böyle olunca, Ethereum %61,8 Fib geri çekilme seviyesi olan 3,375 dolara yükselebilir. Böylece fiyat, mevcut fiyatın yaklaşık %20 üzerine çıkabilir ve bu bir önceki Ethereum fiyat tahminimiz ile uyumludur.

Bununla birlikte, fiyat bu direncin üzerine çıkamazsa ETH’nin genellikle bir düşüş sinyali olan bir çift tepe oluşturduğu anlamına gelecektir.

İlgili İçerik: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu