Ethereum Haberleri

Ethereum %15 yükselerek, 2500 doları aştı! Yükseliş devam edecek mi?

ETH’nin günlük ortalama zincir içi dolar işlem ücretleri bu hafta ikinci kez en yüksek seviyeye ulaştı.

Piyasa değeri ile dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum, son 24 saatte yaklaşık %12 değer kazandı. ETH fiyatı, zincir içi işlem ücretlerindeki son artışa rağmen 2.500 doların üzerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı. ETH’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi şu anda 2.646 dolarda bulunuyor ve Ether güncel olarak dolardan işlem görüyor.

Kripto para analiz firması Glassnode tarafından yayınlanan en son verilere göre, Ethereum’un işlem ücretleri bu hafta başlarında günde 47,3 milyon dolara dokundu ve bu, rekor seviyedeki en yüksek ikinci seviyedir. ETH’nin toplam piyasa değeri Perşembe günü 285 milyar doları geçti.

Glassnode:

Ethereum’un zincir üzerindeki dolar işlem ücretleri dün tarihindeki en yüksek ikinci seviyeye ulaştı. ETH zincir içi ücretleri günlük 47.3 milyon dolara ulaştı ve 23 Şubat 2021’de belirlenen 49.8 milyon dolarlık ATH’ye yaklaştı. Toplam ücret geliri 1 Şubat 2021’den bu yana günde 10 milyon doları aştı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  FXCM’nin Kripto Sepetinde Bitcoin, Ethereum, XRP ve Litecoin Yer Alacak

Ethereum ile ilgili yatırım ürünlerine kurumsal ilgi artıyor. Dünyanın en büyük dijital varlık yöneticilerinden biri olan CoinShares, geçtiğimiz günlerde haftalık dijital varlık girişleri raporunu yayınladı. Bu raporda Ethereum’un geçen hafta yaklaşık 65 milyon dolarlık kurumsal girişi çektiği vurgulandı. Dünyanın en büyük ikinci dijital para birimi olan Ethereum yaklaşan ağ güncellemesi (ETH 2.0) nedeniyle kurumsal ilgi topluyor.

Ethereum 2.0’ın mevduat sözleşmesi şu anda yaklaşık 9 milyar dolar değerinde ve burada 3,9 milyondan fazla stake edilmiş ETH var.

2021’de Ethereum Durdurulamıyor

Ethereum bu yıla yaklaşık 730 dolarlık bir fiyat seviyesinde başladı. Kripto para birimi, son 16 haftada %250’den fazla arttı. Ethereum fiyatı, ETH’nin benimsenmesindeki ve kurumsal birikimindeki bir sıçrama nedeniyle yükseliyor. Dünyanın önde gelen esnek alan sağlayıcısı WeWork, dün şirketin ödeme yöntemi olarak Bitcoin ve Ethereum’u kabul etmeye karar verdiğini duyurdu. Dünyanın en büyük kripto para varlık yönetim şirketi olan Grayscale ise ETH’nin en büyük kurumsal sahiplerinden biridir. Grayscale’in elinde şu anda yaklaşık olarak 7,5 milyar dolar değerinde 3,1 milyon adetten fazla ETH var.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum fiyatı nasıl belirlenir?

Ethereum’un toplam piyasa değeri, şu anda ABD merkezli Wells Fargo da dahil olmak üzere dünyanın önde gelen bankalarından bazılarından daha fazla. ETH şu anda PayPal Holdings’in şu anki yaklaşık 310 milyar dolar olan piyasa değerini geçmeyi hedefliyor. ETH piyasa değeri şu anda dolarda seyrediyor.

Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu