Ethereum Haberleri

Ethereum 2.0 Para Yatırma Sözleşmesi 3 Milyon ETH’yi Geçti

ABONE OL:

ETH’nin ağ yükseltmesi olarak bilinen EThereum 2.0, bu desteği genişletirken mevduat sözleşmesi doğrultusunda 3 milyon ETH’yi geçmiş durumda. Bu elbvetet büyük bir başarı ve aslında beklenen bir gelişme olduğunu da söyleyebiliriz. Ağ yükseltmesi ile birlikte en büyük ikinci kripto para olan ETH, 5.4 milyar doların üzerine çıktı.

Bitcoin ile birlikte en çok yatırım yapılan varlıklardan biri ve şu an piyasa değerine bakıldığında da yine listede ikinci sırada yer aldığını görebiliyoruz.

Beacon Chain Lansmanı

Aralık 2020’ye gidiyoruz ve Beacon Chain lansmanı ile birlikte başlayan serüveni hep birlikte ele alacağız. Lansmanın henüz ilk haftasında büyük bir gelişme yaşandı ve 1 milyon ETH aşıldı.tüm bu gelişmelerin eth’nin fiyatına yansıdğını da tahmin etmek pek zor olmayacaktır.

2021’in başından bu yana geçen süreç baz alındığında ve bir değerlendirme yapıldığında %150 gibi bir artış karşımıza çıkıyor. Btc ile birlikte eth’nin de neden bu denli popüler olduğunu ve konuşulduğunu tahmin etmek çok zor olmayacaktır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Güncel Analiz! Ethereum ne kadar düşecek?

Piyasa Değeri

Ethereum’un toplam piyasa değerine bakıldığında 210 milyar dolar’ın üzerinde olduğunu görebiliyoruz. 13 Şubat’ta ise kendi rekorunu kırdı ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmayı başardı. Piyasaya çıktığı ilk günden bu yana kaydettiği yükseliş ve başarı, onu piyasanın en değerli ikinci barlığı haline dönüştürmüş durumda.

Bu arada ETH’nin bir diğer başarısı da Btc ile birlikte en çok kurumsal yatırımcıya sahip olan token olmasıdır. Aslında buna şaşırmamak gerekiyor ve her geçen gün piyasa değeri ile birlikte yatırımcı sayısını da arttırıyor. Henüz ETH ile tanışma fırsatı bulamadıysanız 2021 yılında sıkı takibe almanız gerektiğini belirtmek isteriz. ETH, kıymetli bir varlık olmasının yanı sıra yarattığı ekosistem ile bu piyasanın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Uzun vadede en çok kazandıran tokenlerden biri ve ETH ile ilgili yaşanan gelişmeler de grafiğe anında yansıyor. Şu an kripto para piyasasında ikinci sırada yer alıyor ve rakipleri ile arasında büyük bir fark mevcut.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu