Altcoin HaberleriEthereum Haberleri

Ethereum 2019’da 300 doları geçebilecek mi?

2019’da Ethereum fiyatındaki artış seviyesi ve düşüş seviyesinin ne olacağını bilmeye yönelik oluşan iddialar ve yıl sonunda görecek olduğu rakam yılın ilk günlerinden Ethereum sahiplerinin konuşmaya başladığı konular arasında ilk sıraya girmeyi başardı. Bitcoin fiyatının yıl içerisinde ne kadar olabileceğine dair konuşan yatırımcılar olduğu kadar, Ethereum fiyatının yıl içerisi ve yıl sonunda ne kadar olacağını da sorgulayan ve konuşan binlerce Ethereum sahibi kişi bulunuyor. Bitcoin Cash, XRP ve diğerlerinin de fiyatlarının yıl içerisinde ve yıl sonunda ne kadar olacağı en sık konuşulan konular arasında ilk sıralarda bulunuyor.

Ethereum yatırımcılarının belirli beklentileri olsa da bu yıl sonunda 100 dolar ila 200 dolar aralığının görülecek olduğunu düşünenlerde var. Yıl sonundaki fiyatın tüm piyasada belirleyici olacağını düşünenler ve savunanlar olduğu kadar, yıl içerisinde kırılabilecek bir rekorun yıl sonuna kadar Ethereum fiyatını beklenenden 2 kat veya daha fazla oranda arttırmasının imkansız olmadığı ve mümkün olabileceğine yönelik tartışmalar bulunmakta. Ethereum’un XRP’ye göre bazı avantajlarının olması ve daha çok güven veriyor olması ETH’ye olan ilgiyi daha büyük oranda yükseltmekte.

bence Ethereum fiyatının yükselmesini bu yıl içerisinde 300 dolar ve 400 dolar arasında göreceğimize inanıyorum. yatırımcıların piyasada dengeli fiyat politikası görmesi piyasaya gösterecekleri talepleri arttıracağından, yatırımcılarda piyasadaki yatırımlarını arttırabilir. yatırımcılar açısından beklenmesi gereken 300 dolar seviyesi olsa da 400 dolar seviyesine bile çıkabilecek olduğunu düşünüyorum.

-Ethereum yatırımcısı-
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu