Ethereum Haberleri

Ethereum 3 Bin Doları Aşarak Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı

Kripto para piyasalarında yeni bir gündem söz konusu ve bu gündemi de hemen siz değerli yatırımcılar ile paylaşmak istedik. Bugün bitcoin’den değil, ethereum’dan söz edeceğiz. Sektörün en büyük ikinci dijital varlığı olan Ether, Avrupa Yatırım Bankası’nın, 2 yıllık tahvil haberi sonrası müthiş bir yükselişe imza attı ve bizler bu yazıyı yazarken 3.000 Dolar’ın üzerine taşındı.

Ethereum, bu yükseliş ile birlikte piyasa payını da daha güçlü ve dikkat çekici bir seviyeye taşıdı ve %15’in üzerine çıktı diyebiliriz. Son 24 saatlik süre içerisinde %4.36’lık bir yükselişten de söz etmek gerekiyor. Ether yatırımcıları an itibarıyla keyifli görünüyorlar. Alım yapmak isteyenler ise her zaman olduğu gibi temkinli davranmayı tercih ediyor ve uygun görüyorlar.

Ether, piyasanın en büyük ikinci parası ve aslında Bitcoin ile birlikte bu pazarı domine eden varlıkların başında geliyor. Banka tarafından yapılan açıklamaya hızlı bir şekilde tepki verdi ve aslında beklenen tepkinin erken geldiğini de hatırlatmak gerekiyor. Dilerseniz piyasanın geneline de yine hep birlikte göz atalım ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmış olalım.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  117 milyon dolarlık Ethereum'a sahip gizemli kişi kim?

Genel Piyasa Değerlendirmesi

Ethereum

Son 24 saatlik süreç içerisinde en yüksek hacimli 100 birimi baz alarak bir değerlendirme yapacağız. Yalnızca 9 birimin düşüş yaşadığını belirtmek gerekiyor. Geri kalan 91 birimin yükseliş sergilediği ve yatırımcılarına kar getirdiğini de hatırlatmakta fayda var diye düşünüyoruz.

Piyasa hacminin %47’lik dilimini Bitcoin ele geçirmiş durumda. Neden bu sektörün en büyük varlığı olduğunu anlamak ise zor değil. Bitcoin’i yakından takip eden varlık ise Ether ve hali hazırda yükseliş eğilimini sürdürdüğünü de belirtmek isteriz.

Yeni dönemde ether yatırımcılarının sayısı da her geçen gün biraz daha artıyor.  Bu arada bitcoin’de meydana gelen yükseliş de yine ether’deki yükselişe katkı sağlıyor ve olumlu bir etki yarattığını net bir şekilde görebiliyoruz. Piyasaların genel durumu bu şekilde ve gelişmeler var olduğu sürece paylaşmaya devam ediyor olacağız.

İlgili İçerik: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu