Ethereum HaberleriKripto Para Haberleri

Ethereum 85 dolara geriledi

Ethereum fiyatındaki gerilemelerde yeni bir sayfa açıldı. Bitcoin fiyatındaki gerilemeler ile beraber seyreden Ethereum, 24 saatlik zaman diliminde %15’ten daha fazla değer kaybı yaşadı. Bitcoin fiyatındaki %10 oranında düşüş ile birlikte hareket eden Ethereum düşüşlerinin gün içerisinde tarihin en kötü zirvelerini yaşadığını ve en büyük düşüşlerden birisinin 24 saat içerisinde yaşanan düşüşler ile beraber geldiği ortaya çıktı. Milyonlarca Ethereum sahibinin artık dayanılmaz noktaya gelen kripto para fiyatları dolayısı ile değişim yapmanın zamanı geldiğini belirtmeye başlamaları ve kripto paraların kendilerine kazanç getirip getirmeyecek olduğu yönündeki bir takım endişelerinin artması sonucu endişelerin ve satışların daha büyük oranda yükselmesine sebep oldu.

Ethereum fiyatının en büyük ve en fazla düşüş yaşayan koin olduğunu belirten koin sahiplerine göre Bitcoin bile bu kadar fazla düşüşü 24 saat içerisinde yaşamazken, Ethereum hem kendi nedenler, hem Bitcoin düşüşlerinden etkilenerek ortalama düşüşlere oranla daha fazla düşmesi yatırımcıların aklında ”neden daha fazla Ethereum düşüyor, diğerleri daha az düşüyor, hep aynısı olmaya başladı” endişesine sebep oldu.

Ethereum beklentileri karşılayamayan koin oldu!

Ethereum, fiyatı ve piyasa hacmi ile beklentileri artık karşılayamayan bir koin oldu. Yatırımcılarına verdiği fiyat düşüş oranları ve kayıplar ile kazanç vermesi gerekirken, tam aksini yaşatması ise koin sahiplerinin en fazla tepkisini çeken konular arasında ilk sırada olmasına ve tepkilerin artmasına sebep oldu.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu