Anasayfa Analiz Ethereum Aşağı Yönlü Hareket Ediyor: Bu Seviyelere Dikkat!

Ethereum Aşağı Yönlü Hareket Ediyor: Bu Seviyelere Dikkat!

Analiz

Düşüşe geçen Ethereum (ETH) fiyatı için sırada hangi seviyeler var? Ayrıntılar burada...

Ethereum Aşağı Yönlü Hareket Ediyor: Bu Seviyelere Dikkat!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.500 dolarlık desteğe doğru düşüyor. Ethereum fiyatı yukarı yönlü bir düzeltme yapabilir ancak yükselişler 1.565 doların üzerinde sınırlı olabilir.

  • Ethereum fiyatı 1.550 doların üzerinde bir toparlanma başlatmak için mücadele ediyor.
  • Fiyat 1.565 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.555 dolar ve 1.570 dolar civarında dirençle oluşan iki düşüş trendi çizgisi var.
  • İşlem çifti yukarı yönlü bir düzeltme yapabilir ancak ayılar 1.565 dolar civarında aktif kalabilir.

Ethereum fiyatı 1.580 dolarlık direncin altında düşüş bölgesinde kaldı. Ethereum fiyatı 1.550 dolarlık temel desteğin üzerinde kalmayı başaramadı ve düşüşünü sürdürdü.

Fiyat, haftalık en düşük seviye olan 1.521 dolardan işlem gördü. Görünüşe göre fiyat 1.600 doların altına yerleştikten sonra yavaş yavaş düşüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.555 dolar ve 1.570 dolar civarında dirençle oluşan iki düşüş trendi çizgisi var.

Ethereum fiyatı şu anda 1.565 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Yukarı yönde fiyat 1.555 dolar seviyesinin ve ilk trend çizgisinin yakınında dirençle karşılaşabilir. İlk büyük direnç, ikinci trend çizgisi olan 1.565 dolara ve 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yakın. 

Ethereum Aşağı Yönlü Hareket Ediyor: Bu Seviyelere Dikkat!

1.570 dolarlık direncin üzerine net bir hareket, fiyatı 1.600 dolarlık ana dirence doğru gönderebilir. Belirtilen durumda Ethereum fiyatı yükselebilir ve 1.665 dolarlık dirence doğru toparlanabilir. Daha fazla kazanç, 1.750 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.565 dolarlık direnci kıramazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek 1.520 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki temel destek 1.500 dolar.

1.500 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma, fiyatı daha da düşürebilir. Belirtilen durumda fiyat 1.440 dolar seviyesine düşebilir. Daha fazla kayıp ise fiyatı 1.420 dolar seviyesine doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Aşağı Yönlü Hareket Ediyor: Bu Seviyelere Dikkat! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar