Anasayfa Analiz Ethereum Aşağı Yönlü İvme Kazandı: Sıradaki Seviyelere Dikkat!

Ethereum Aşağı Yönlü İvme Kazandı: Sıradaki Seviyelere Dikkat!

Analiz

Aşağı yönlü bir ivme kazanan Ethereum (ETH) fiyatında hangi seviyeler bekleniyor? İşte ayrıntılar...

Ethereum Aşağı Yönlü İvme Kazandı: Sıradaki Seviyelere Dikkat!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.565 dolarlık destek bölgesinin altına yerleşti. Ethereum fiyatı aşağı yönlü bir ivme kazandı. Söz konusu fiyat, 1.440 dolarlık desteğe doğru düşebilir.

  • Ethereum fiyatı 1.550 dolarlık destek bölgesinin altında hız kazanıyor.
  • Fiyat 1.565 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın hemen altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.565 dolar civarında dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi oluşuyor.
  • İşlem çifti 1.440 dolarlık desteğe doğru daha fazla düşüş riskiyle karşı karşıya kalmayı sürdürüyor.

Ethereum fiyatı yeni bir düşüş başlattı ve 1.600 dolar pivot seviyesinin altına yerleşti. Ethereum fiyatı, 1.565 dolar ve 1.550 dolar destek seviyelerinin altında işlem gördü.

1.542 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat şu anda kayıplarını pekiştiriyor. Mevcut fiyat hareketi, daha fazla zarar ihtimalinin yüksek olduğunu gösteriyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.565 dolar civarında dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi oluşuyor.

Ethereum fiyatı şu anda 1.565 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın hemen altında işlem görüyor. Yukarı yönde fiyat 1.565 dolar seviyesinin ve trend çizgisinin yakınında dirençle karşılaşıyor. 

Ethereum Aşağı Yönlü İvme Kazandı: Sıradaki Seviyelere Dikkat!

İlk büyük direnç 1.575 dolar bölgesine yakın. 1.575 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış, istikrarlı bir artış başlatabilir. 

Belirtilen durumda Ethereum fiyatı, 1.600 dolarlık dirence doğru bir toparlanma dalgası başlatabilir. Daha fazla kazanç, 1.665 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.565 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.540 dolar seviyesine yakın.

Bir sonraki temel destek 1.520 dolar. 1.520 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma, belirgin düşüş hareketlerine yol açabilir. 

Belirtilen durumda fiyat, 1.440 dolar seviyesine düşebilir. Daha fazla kayıp, Ethereum fiyatını 1.350 dolar seviyesine doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Aşağı Yönlü İvme Kazandı: Sıradaki Seviyelere Dikkat! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar