Anasayfa Analiz Ethereum Ayıları Güçlü Duruyor: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Ethereum Ayıları Güçlü Duruyor: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Analiz

Birçok dirençle karşı karşıya olan Ethereum (ETH) fiyatı için hangi seviyeler bekleniyor? Ayrıntılar burada...

Ethereum Ayıları Güçlü Duruyor: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.600 dolar seviyesini test etti ve şu anda toparlanıyor. Ethereum fiyatı, 1.650 dolar ve 1.670 dolar yakınlarında birçok dirençle karşı karşıya.

  • Ethereum fiyatı 1.600 dolarlık destek seviyesinden bir toparlanma dalgası başlattı.
  • Fiyat 1.650 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.665 dolar yakınlarındaki dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi oluşuyor.
  • 1.700 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış olmadığı sürece işlem çifti yeni bir yükselişe başlayabilir.

Ethereum fiyatı, düşüşünü 1.650 dolarlık destek seviyesinin altına kadar genişletti. Ethereum fiyatı, 1.620 doların altına geriledi ve 1.600 doları test etti.

1.600 dolar seviyesinin yakınlarında bir dip oluştu ve fiyat, son zamanlarda yukarı yönlü bir düzeltme başlattı. 1.620 dolar ve 1.630 dolar seviyelerinin üzerinde bir hareket oldu. 

Ethereum fiyatı, 1.650 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.665 dolar yakınlarındaki dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi oluşuyor.

Yukarı yönde fiyat, 1.650 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınlarında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki direnç 1.660 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. 

Ethereum Ayıları Güçlü Duruyor: Bu Seviyelere Hazır Olun!

1.665 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış, fiyatı 1.700 dolar seviyesine doğru gönderebilir. Yeni bir yükseliş başlatmak için Ethereum fiyatının 1.700 dolarlık pivot seviyesinin üzerine yerleşmesi gerekiyor. 

Bir sonraki direnç, 1.750 doların yakınlarında oluşuyor. Daha fazla kazanç, fiyatı 1.800 dolarlık direnç seviyesine doğru yönlendirebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı, 1.665 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek, 1.630 dolar seviyesine yakın. İlk temel destek 1.600 dolara yakın. Bir sonraki büyük destek 1.580 dolar seviyesine yakın.

1.580 doların altında olumsuz bir kırılma olması durumunda fiyat, düşüşünü 1.540 dolar seviyesine doğru uzatabilir. Daha fazla kayıp, fiyatı kısa vadede 1.480 dolar seviyesine doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Ayıları Güçlü Duruyor: Bu Seviyelere Hazır Olun! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar