Anasayfa Analiz Ethereum Balinaları Biriktiriyor: Toparlanma Başlayacak mı?

Ethereum Balinaları Biriktiriyor: Toparlanma Başlayacak mı?

Analiz

Ethereum balinalarının biriktirmeye devam etmesi bir toparlanma sinyali olabilir mi? Ayrıntılar burada...

Ethereum Balinaları Biriktiriyor: Toparlanma Başlayacak mı?

Ethereum (ETH) fiyatı 1.700 doların üzerine çıkmak için mücadele ediyor. Ethereum (ETH) balinaları biriktiriyor gibi görünüyor. 1.620 dolarlık destek seviyesi kilit olabilir.

  • Ethereum fiyatı 1.680 dolar ve 1.700 dolar seviyelerinin üzerine çıkmak için mücadele ediyor. 
  • Fiyat 1.670 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.665 dolar civarında dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi oluşuyor.
  • İşlem çifti 1.670 dolar ve 1.700 dolar direnç seviyelerinin üzerinde iyi bir yükseliş başlatabilir.

ETH fiyatı 1.650 dolar seviyesinin üzerinde kısa vadeli bir yukarı yönlü düzeltme başlattı. Fiyat, 1.670 dolar seviyesinin üzerine bile çıktı ancak ayılar, 1.700 dolar seviyesinin yakınlarında aktifti.

Fiyat 1.698 dolara kadar yükseldi ve şu anda düşüşe geçiyor. 1.670 dolar seviyesinin altına bir düşüş gerçekleşiyor. 

Ethereum fiyatı şu anda 1.670 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.665 dolar civarında dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi oluşuyor.

Ethereum Balinaları Biriktiriyor: Toparlanma Başlayacak mı?

Yukarı yönde fiyat 1.670 dolar seviyesinin yakınlarında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki direnç 1.700 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor.

İyi bir toparlanma dalgası başlatmak için fiyatın 1.700 dolar seviyesinin üzerine çıkması gerekiyor. Bir sonraki büyük direnç 1.780 dolar seviyesinin yakınlarında şekilleniyor. 

Bunun üzerinde fiyat 1.820 dolar seviyesine doğru yükselebilir. Daha fazla kazanç, fiyatı 1.920 dolarlık direnç seviyesine doğru gönderebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

Ethereum fiyatı 1.700 dolarlık direnç seviyesini kıramazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek 1.640 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. 

İlk büyük destek 1.620 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. Bir sonraki temel destek 1.600 dolar seviyesinin yakınlarında şekilleniyor. 

1.600 doların altına olumsuz bir kırılma olursa daha fazla kayıp yaşanabilir. Bir sonraki büyük destek 1.520 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. Daha fazla kayıp; fiyatı 1.440 dolar seviyesine, hatta 1.320 dolar seviyesine doğru gönderebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Balinaları Biriktiriyor: Toparlanma Başlayacak mı? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar