Analizler

Ethereum, Binance Coin, Chainlink Fiyat Analizi: 13 Temmuz

Geçen hafta, çoğu altcoin kırmızıda (ekside) işlem görüyordu. Ancak bu hafta, daha geniş piyasa karışık sinyaller verse de bazı altcoinler nispeten daha iyi performans gösterdi. Ethereum 1900 doların üzerinde kaldı ve 1753 dolarlık destek seviyesinden çok daha yukarı çıktı, Binance Coin yükseliş trendindeydi ve Chainlink, piyasayı yeşile açmasına rağmen bugün çoğunlukla durgun kaldı.

Ethereum (ETH)

Ethereum, Binance Coin ve Chainlink Fiyat Analizi: 12 Temmuz

Ethereum, 1900 dolar fiyat seviyesinin üzerinde kalmayı başardı ve basın zamanında 2118 dolardan işlem gördü. 2039 dolarlık önemli destek sisteminin hemen üzerinde kaldı. Altcoin son 24 saatte fiyatlarda %2.8 artış kaydettiği için yükseliş momentumu mümkün görünüyordu. Boğalar, hemen işlem seanslarında fiyatları daha da yukarı iterse, 2390 dolarlık kritik direncin üzerine bir kırılma mümkün olabilir.

11 Temmuz’da meydana gelen bir yükseliş geçişinin ardından MACD göstergesindeki yükseliş sinyali , fiyat hareketini kuzeye doğru itebilir. Bollinger Bantlarının şiddetli yakınsaması, piyasa oynaklığının alt tarafta kalacağını, ancak fiyat hareketinin yakında bir tür kırılma bekleyebileceğini gösterdi.

Ortalama Yön Endeksi hala yanlara fiyat eylem ile pazar zayıflamıştır, ancak okuma yükselen fiyatlar değişebilir ile ileriye dönük.

İlgili İçerik: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Binance Coin (BNB)

Ethereum, Binance Coin ve Chainlink Fiyat Analizi: 12 Temmuz

Binance Coin yükseliş trendine devam etti; Token, basın zamanında 328$ direnç seviyesini geçme yolundaydı, 327.06$’dan el değiştiriyordu. BNB, geçtiğimiz haftalarda sırasıyla 270$ ve 328$ destek ve direnç seviyeleri arasında gidip geliyordu. Bir zam durumunda, 342 $ seviyesini kolayca kırabilir.

Göreceli Güç Endeksi, yazı yazılırken bir düşüş gözlemledi, bu da satın alma baskısının satış baskısına göre azaldığını gösteriyor. Bollinger Bantları, piyasa oynaklığının artabileceğini ve fiyatların biraz dalgalanabileceğini göstererek ayrıldı.

Fiyatlar yükselirken, Parabolik SAR , noktalı çizgilerin şamdanların altında yer aldığı bir yükseliş eğilimi kaydetti.

İlgili İçerik: Binance Coin (BNB) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Chainlink (LINK)

Ethereum, Binance Coin ve Chainlink Fiyat Analizi: 12 Temmuz

Chainlink’in fiyatları bir süredir konsolide oluyor ve bu da durgun bir fiyat hareketi olduğunu gösteriyor. LINK, son 24 saatte fiyatlardaki %3.8’lik düşüşün ardından 17.34 $ olarak değerlendi. 8.047 milyar dolarlık piyasa değeri ile alt, CoinGecko’da 15. sırada yer aldı.

Göreceli Güç Endeksi merkez çizgisinin altında kaldığı ve ayrıca küçük bir düşüş kaydettiği için satın alma baskısı daha azdı . Yükseliş geçişine rağmen, MACD göstergesinde gözlemlenen kısa vadeli bir yükseliş sinyali, fiyatları yükseltmek ve madeni paranın fiyat hareketini dar aralığın dışına çıkarmak için yeterli olmayabilir. Göstergenin okuması, trendsiz bir fiyat hareketini onaylıyor.

Müthiş Osilatör yükseliş sinyalleri görüntülenen, ancak bu yazının yazıldığı, başlatılan bu sinyal çubukları düşmeye. Sonraki işlem seanslarında düşüş baskısı oluşması durumunda, token 16.2$ destek seviyesine düşebilir.

İlgili İçerik: Chainlink (LINK) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu