Anasayfa Analiz Ethereum Bir Kez Daha İvmelendi! Bu Seviyelere Hazır Olun

Ethereum Bir Kez Daha İvmelendi! Bu Seviyelere Hazır Olun

Analiz

Şu anda ivme kazandığı görülen Ethereum (ETH) fiyatında hangi seviyeler bekleniyor? İşte söz konusu kripto para birimi için dikkat çeken analiz...

Ethereum Bir Kez Daha İvmelendi! Bu Seviyelere Hazır Olun

Ethereum (ETH) fiyatı 2.320 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde ivme kazandı. Fiyat yüzde 5'in üzerinde artış gösterdi. Görünen o ki Ethereum, sonunda Bitcoin'den daha iyi performans gösteriyor.

  • Ethereum fiyatı ivme kazanıyor ve 2.300 dolarlık destek bölgesinin üzerinde işlem görüyor.
  • Fiyat 2.350 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.380 dolarlık destekle bağlantılı bir yükseliş trendi çizgisi oluşuyor.
  • İşlem çifti yükselişini 2.500 dolar ve 2.550 dolar direnç seviyelerine doğru genişletebilir.

Ethereum fiyatı düşüşünü 2.250 dolar seviyesinin altına taşıdı. Fiyat, boğalar ortaya çıkmadan önce 2.200 dolar seviyesinin altına geriledi. 2.180 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat, Bitcoin'den daha iyi performans göstererek güçlü bir artış başlattı.

2.250 dolar ve 2.280 dolar direnç seviyelerinin üzerinde bir hareket oldu. Boğalar, fiyatı 2.350 dolarlık direncin üzerine çıkardı. 2.441 dolar civarında birkaç günün en yüksek seviyesi oluştu ve fiyat şu anda kazançlarını pekiştiriyor. Ethereum fiyatı şu anda 2.350 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. 

Ethereum Bir Kez Daha İvmelendi! Bu Seviyelere Hazır Olun

Yukarı yönde fiyat 2.440 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. İlk büyük direnç şu anda 2.500 dolara yakın. 2.500 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış, fiyatı 2.500 dolara doğru gönderebilir. 

Bir sonraki kilit direnç 2.620 dolara yakın. 2.620 dolarlık bölgenin üzerinde net bir hareket, başka bir yükselişi başlatabilir. Bir sonraki direnç 2.700 dolarda bulunuyor. Fiyat bunun üzerinde toparlanıp 2.800 dolarlık bölgeyi test edebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 2.440 dolarlık direnci kıramazsa yeni bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 2.380 dolar seviyesine ve trend çizgisine yakın. İlk temel destek 2.320 dolarlık bölge olabilir.

Aşağı yönlü bir kırılma ve 2.320 doların altında bir kapanış, daha fazla düşüş hareketini tetikleyebilir. Belirtilen durumda fiyat 2.200 dolarlık desteği tekrar ziyaret edebilir. Daha fazla kayıp, fiyatı 2.120 dolar seviyesine doğru gönderebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Bir Kez Daha İvmelendi! Bu Seviyelere Hazır Olun içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar