Anasayfa Analiz Ethereum Boğaları Mücadelede: Büyük Dirençleri Aşabilirler mi?

Ethereum Boğaları Mücadelede: Büyük Dirençleri Aşabilirler mi?

Analiz

Mücadele eden Ethereum boğaları, iki büyük direnç seviyesini geçebilecekler mi? Ayrıntılar burada...

Ethereum Boğaları Mücadelede: Büyük Dirençleri Aşabilirler mi?

Ethereum (ETH) fiyatı 1.650 doların üzerinde bir toparlanma dalgası yaratmaya çalışıyor. Ethereum fiyatının, istikrarlı bir artışa başlaması için 1.660 dolar ve 1.700 dolar seviyelerini aşması gerekiyor.

  • Ethereum (ETH) 1.660 dolar ve 1.670 dolar seviyelerinin üzerine çıkmak için mücadele veriyor.
  • Fiyat 1.650 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınlarında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.650 dolar yakınlarındaki dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.
  • İşlem çifti 1.660 doları ve ardından 1.700 doları aşarsa iyi bir yükseliş başlatabilir.

Ethereum fiyatı 1.640 dolar seviyesinin üzerine yerleşmeyi başardı. Görünüşe göre Ethereum fiyatı, 1.650 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde bir toparlanma dalgası yaratmaya çalışıyor.

ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.650 dolar yakınlarındaki dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı. Fakat boğalar 1.660 dolar yakınlarında dirençle karşı karşıya.

Ethereum fiyatı şu anda 1.650 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınlarında işlem görüyor. Yukarı yönde fiyat, 1.660 dolar seviyesinin yakınlarında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki direnç, 1.670 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor.

Ethereum Boğaları Mücadelede: Büyük Dirençleri Aşabilirler mi?

1.670 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış, fiyatı 1.700 dolar seviyesine doğru gönderebilir. İyi bir yükseliş başlatmak için Ethereum fiyatının, 1.700 dolar seviyesinin üzerine çıkması gerekiyor. Belirtilen durumda fiyat, 1.780 dolar seviyesine doğru yükselebilir. Daha fazla kazanç, fiyatı 1.850 dolarlık dirence doğru yönlendirebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

Ethereum fiyatı, 1.660 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.640 dolar seviyesine yakın.

Bir sonraki temel destek 1.620 dolara yakın. 1.620 doların altında aşağı yönlü bir kırılma olursa fiyat 1.5800 dolar seviyesine doğru hızlanabilir. Daha fazla kayıp, fiyatı yakın vadede 1.540 dolar seviyesine doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Boğaları Mücadelede: Büyük Dirençleri Aşabilirler mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar