Anasayfa Analiz Ethereum Boğalarının Gözü Bu Seviyede: Yeni Artış Yolda mı?

Ethereum Boğalarının Gözü Bu Seviyede: Yeni Artış Yolda mı?

Analiz

Ethereum boğaları 1.925 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde bir hareketi hedefleyebilir. İşte popüler altcoin için beklenen tüm seviyeler...

Ethereum Boğalarının Gözü Bu Seviyede: Yeni Artış Yolda mı?

Ethereum (ETH) fiyatı 1.855 dolar seviyesinin yakınlarında destek buldu ve yükseldi. Ethereum (ETH) boğaları 1.925 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde net bir hareket hedefliyor gibi görünüyor.

  • Ethereum (ETH) fiyatı 1.855 dolar ve 1.850 dolar seviyelerinin yakınlarında sabit kaldı.
  • Fiyat 1.880 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.880 dolar seviyesinin yakınlarında destekle oluşan büyük bir yükseliş trendi çizgisi var.
  • 1.925 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde net bir hareket olursa işlem çifti daha da yükselebilir.

Ethereum (ETH) fiyatı 1.880 dolarlık destek seviyesinin altında aşağı yönlü bir düzeltme başlattı. Söz konusu fiyat 1.855 dolar seviyesinin yakınlarında destek buldu. 

Fiyat 1.880 dolar seviyesinin üzerine çıkmadan önce 1.855 dolar seviyesinin yakınlarında bir dip oluştu. Şimdi 1.934 dolar seviyesinin yakınlarında bir tepe oluştu ve fiyat kazançları pekiştiriyor. 

Fiyat 1.880 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.880 dolar seviyesinin yakınlarında destekle oluşan büyük bir yükseliş trendi çizgisi var.

Ethereum Boğalarının Gözü Bu Seviyede: Yeni Artış Yolda mı?

Yukarı yönde ilk direnç 1.925 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. Bir sonraki büyük direnç 1.940 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. 

1.940 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde bir kapanış, güçlü bir yükseliş başlatabilir. Bu durumda boğalar, 2.000 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde bir hareketi hedefleyebilir.

2.000 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış fiyatı 2.120 dolarlık direnç seviyesine gönderebilir. Bir sonraki büyük direnç 2.200 dolar olabilir. Daha fazla kazanç ise 2.350 dolarlık direnç seviyesinin testi için hızı belirleyebilir.

Ethereum (ETH) için Olumsuz Senaryo Nedir?

Ethereum (ETH) fiyatı 1.940 dolarlık direnç seviyesini aşamazsa yeni bir aşağı yönlü düzeltme başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.890 dolar seviyesinin veya 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınlarında ortaya çıkıyor. 

Bir sonraki büyük destek 1.880 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. Ethereum (ETH) fiyatı bunun altında 1.855 dolar seviyesine düşebilir. 

1.855 dolar seviyesinin altında bir kırılma olması halinde ise düşüşü 1.825 dolar seviyesine kadar uzatabilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Boğalarının Gözü Bu Seviyede: Yeni Artış Yolda mı? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik