Analizler

Ethereum, Chainlink, Litecoin Fiyat Analizi: 1 Temmuz

Bugün, kripto piyasası, basın zamanında bazı altcoinlerin kırmızıyla işlem görmesiyle sıradan fiyat hareketi sergiledi. Örneğin, ETH’nin piyasa değeri %2,2 düşerken LINK’in işlem hacmi %89 artış kaydetti. Son olarak, kripto para eski destek seviyesi olan 141$’a yaklaştığından LTC’nin toparlanması durduruldu.

Ethereum [ETH]

Ethereum, Chainlink ve Litecoin Fiyat Analizi: 30 Haziran

Ethereum, sadece 24 saat önce nihayet kırıldıktan sonra tekrar 2157 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Önümüzdeki birkaç işlem seansında bir başka düşüş, ETH’yi çizelgelerde daha da aşağı itebilir.

Bollinger Bantları edildi, basın anda önümüzdeki birkaç seanstır volatilite artışı belirtisi genişleyen Ethereum kuzeye doğru yükselirken, Parabolik SAR bir yükseliş trendine denk geldi. Bununla birlikte, kriptonun fiyatı düştükçe, bir düşüş trendinin başlangıcı da görüldü.

Chaikin Para Akışı Alt’ın fiyat son 24 saat düşerken sermaye girişlerinin bir düşüş resimde. Basın zamanında, sermaye girişleri yine de sermaye çıkışlarından daha yüksekti.

İlgili İçerik: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Chainlink [LINK]

Ethereum, Chainlink ve Litecoin Fiyat Analizi: 30 Haziran

LINK’in fiyattaki toparlanması, 24 saat içinde %5,6 düştüğü için güçlü bir yükseliş trendi ile desteklenmedi. Piyasa, son birkaç gün içinde meydana gelen düzensiz bir yükselişin ardından düşüş baskısı altında ticarete geri döndü.

LINK pozisyonunu konsolide edemez ve 19 dolar seviyesi civarında tutamazsa ve düşüş trendi devam ederse, LINK bir kez daha 16 dolar destek seviyesini test edebilir.

Göreceli Güç Endeksi satış baskısı arttı olarak güneye taşındı . Öyle olsa bile, aynı şey baskı zamanında dengedeydi. MACD en 30 Haziran’da bir ayı bir crossover kaydedildi önce histogram birkaç gün boyunca boğa oldu.

Hakim düşüş trendine uygun olarak, Müthiş Osilatör de kırmızı sinyal çizgileri görünür hale geldikçe momentumda bir kayıp hayal etti.

İlgili İçerik: Chainlink (LINK) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Litecoin [LTC]

Ethereum, Chainlink ve Litecoin Fiyat Analizi: 30 Haziran

Litecoin’in basın zamanındaki fiyat hareketleri, kriptonun sınırlı bir fiyat bandında salınmasıyla kesinlikle anında gerçekleşti. LTC, diğer büyük altcoinler gibi kırmızıda işlem görüyordu. Bununla birlikte, ayıların yeniden ele geçirildiğini söylemek abartı olur. Madeni para 141 dolar seviyesine yakın kalmayı başarırsa, madeni para sonraki birkaç işlem seansında onu geçtiğini hayal edebilir.

Müthiş Osilatörde kırmızı çubukların görünmesi , alt fiyatın son 24 saatte düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyordu. İlginç bir şekilde, MACD’nin histogramı hala yeşil görünüyordu. Ne yazık ki, yakın vadede düşüş eğilimi çok muhtemel görünüyordu.

Son olarak, Parabolik SAR , alt fiyatın 29 Haziran’ın geç saatlerinde düşmesiyle düşüş trendinin başlangıcını resmetti.

İlgili İçerik: Litecoin (LTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu