Analizler

Ethereum, Chainlink, Monero Fiyat Analizi: 6 Temmuz

Ethereum, BTC yolunu takip ettikten sonra toparlandı ve 2300 dolarlık işareti kırmayı bekleyen küçük bir aralık arasında salındı ​​ve sadece 24 saat önce bu işaretin üzerine başarıyla çıktı. Bununla birlikte, basın zamanında, kripto para geçtiğimiz gün boyunca kayıplar kaydetti ve tekrar 2300 dolarlık direnç seviyelerinin altına düştü.

Chainlink’in satın alma baskısı, basın zamanında önemli bir düşüş kaydetti ve Monero durumunda, teknik analiz çizelgeleri madeni paranın uzun süreli daraltılmış fiyat hareketine işaret etti.

Ethereum (ETH)

Ethereum, Chainlink ve Monero Fiyat Analizi: 5 Temmuz

Basın zamanında, ETH yeşil renkte işlem görüyordu ve önceki güne göre %4.4 arttı, 2303 dolar değerindeydi. Önümüzdeki birkaç işlem seansında, fiyatın daha da düşüp düşmediğini izlemek çok önemlidir.

Ether’in satın alma gücü, medyan çizgiye doğru düşen Göreceli Güç Endeksi göstergesine göre 5 Temmuz’da bir darbe aldı ve piyasadaki alıcı sayısında azalma oldu.

Bollinger Bantları, kısa vadeli artan oynaklık dönemine işaret ederek, ETH’nin dik bir fiyat hareketi yaşayabileceğini öne sürdü.

3 Temmuz’daki yükseliş geçişinden sonra, yeşil histogramlar yükseliş geçişinden hemen sonra göründüğü için MACD göstergesi yükseliş kısa vadeli sinyaline işaret etti.

İlgili İçerik: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Chainlink (LINK)

Ethereum, Chainlink ve Monero Fiyat Analizi: 5 Temmuz

Chainlink, bir günlük bir süre içinde %8.42’lik artışla, basın zamanında 19,82 dolardan işlem gördü. Piyasadaki ayılar, alıcı sayısının azalmasıyla güç buldu. LINK’in işlem hacmi son 24 saatte %13,46 arttı.

Fiyatlar hafif bir düşüş kaydettiği için, Chaikin Money Flow , sermaye girişlerinde çıkışların üzerinde bir düşüş kaydetti . Son 24 saatte düşen fiyatları yansıtan Parabolik SAR yazının yazıldığı sırada aşağı yönlü bir fiyat eğiliminin başlangıcına da işaret etti.

3 Temmuz’daki yükseliş geçişine rağmen, MACD göstergesi , göstergedeki yeşil çubukların boyutları azaldıkça piyasada yükseliş sinyalinin düşüşünü resmetti.

İlgili İçerik: Chainlink (LINK) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Monero (XMR)

Ethereum, Chainlink ve Monero Fiyat Analizi: 5 Temmuz

Daha geniş piyasa modellerini takip eden  XMR, kısa süreliğine de olsa bir yükseliş trendi kaydetti. Son 24 saatte değerlemede %1’lik bir artışla işaretlenen madeni para 214 $ olarak fiyatlandırıldı. Madeni para 226 dolarlık direnç seviyesini birkaç kez test etti, ancak bunun üzerine çıkamadı.

Gösterge 20 işaretinin altında tespit edildiğinden, Ortalama Yön Endeksi de yukarıdaki konsolidasyon beyanını doğruladı ve madeni paranın yanal bir fiyat hareketi bölgesine girdiğini doğruladı.

Bollinger Bantları , basın zamanında hafif sapma ipuçlarıyla paralel kaldı, bu da fiyat hareketinin kısa vadeli işlem seanslarında çok fazla oynaklık görmeyebileceğini gösteriyor. Son olarak, fiyatlardaki düşüş  , şamdanların üzerinde görülen Parabolik SAR’ın noktalı çizgileri ile bir düşüş trendinin başlangıcı olarak tasvir edildi.

İlgili İçerik: Monero (XMR) Nedir, Nasıl Alınır?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu