Ethereum HaberleriKripto Para Haberleri

Ethereum Classic (ETC) Laboratuarları yeni projeyi açıkladı

Ethereum Classic (ETC) Laboratuarları tarafından yapılan açıklamada alınan karar gereğinde Studio ismi verilen yeni projenin başlatılmasına karar verildiğini açıkladı. Studio isimli proje Ethereum Classic (ETC) Laboratuarları tarafından desteklenecek ve yeni projelerin başlatılması için oluşturulmuş bir proje olacak.

Ethereum Classic (ETC) Laboratuarları tarafından desteklenecek Studio’nun yeni şirketlerin ETC projeleri geliştirmeleri, ETC’de daha fazla proje geliştirmek ve ETC yatırımcılarının sayısının daha fazla artış göstermesini sağlamak için başlatılmış bir proje olduğu açıklandı. 8 Ağustos (bugün) tarihinde resmi Ethereum Classic (ETC) Laboratuarları internet sitesinde yayınlanan yazıda, Studio’nun maddi ve manevi destekler verecek oldukları, ETC projelerinin geliştirilmesinde büyük bir destek sunacak olduğu açıklandı. Binlerce insanın sahibi olduğu kripto para birimi Ethereum Classic kısa adı ile ETC, ETH’ye göre daha az bilinse ve bazen birbiri ile karşılaştırılsa da 2 altcoin kripto parasının arasında bazı bariz farklar var. İlk fark fiyat üzerinden gelse de bununla sınırlı kalmamakta.

ETC projeleri ve ETH projeleri arasında bazı maddi ve manevi farklar var. ETH’nin başında ortak isim olan Vitalik Buterin, ETH’nin daha çok piyasada tanınması için çalışırken Ethereum Classic (ETC) Laboratuarları ise ETC adına daha az çalışıyor. ETC’nin yeni projeler ile adının daha fazla duyulması ve daha çok sayıda insanın ETC almasında Studio isimli maddi ve manevi destekler sunacak olan bu karar ETC piyasasına da olumlu yansıyacak.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu