Kripto Para Haberleri

Ethereum Classic Hash Oranı 2 Yıllık Rekorunu Kırdı

Ethereum Classic’in fiyatı son 27 gün içinde %158 artış gösterdi ve CoinMarketCap’te 11. sırada yer aldı. Bu artış, kripto paranın fiyatını 4,5 dolardan 11,7 dolara itti ve son üç gündür art arda büyüme kaydetti. Fiyattaki bu ani artış, 12 Ocak 2020’da gerçekleşen Agharta hard forkunu izledi. Hard fork, dijital varlığı birlikte çalışabilir hale getirmeyi ve ETH ile ETC arasındaki uyumluluğu geliştirmeyi amaçlayan ETC ana ağına ETH Constantinople opcodelarını ekledi.

Hard forkdan sonra ETC hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.828 TH/sn’ye ulaştı.

BitInfoCharts tarafından sağlanan verilere göre, ETC’nin hash oranı Ocak ayında 11.2 T /s olarak kaydedildi ve 28 Ocak’ta neredeyse 20 T /s’ye çıktı. Hash oranındaki bu artış, madencilerin kripto paraları daha hızlı madencilik yaptıklarını gösterirken, mandencilerin blok ödülleri alma şansları da arttı. Şu anda, bloklar arasındaki ortalama süre 12.9 ve madencilik zorluğu Eylül 2018 ATH’sini 250.9802T’de geçti.

ETC’nin fiyat artışından sonra Etherem Classic’in Twitter sayfası, ETC’nin neden orta ila uzun vadede 1000 kat artacağına dair bir plan paylaştı.

Plan, ETC’nin Bitcoin’den sonra %25’lik bir pay veren ikinci en büyük taban katmanı olacağını iddia ediyor. Ayrıca, Bitcoin’in bilgi işlem yeteneği nedeniyle bir değer deposu haline gelebileceğini de belirtti. Buna ek olarak, ETC’nin Ethereum’ın (ETH) adımlarını takip etmeyeceğini ve hisse kanıtları sistemine geçmeyeceğini açıkça belirtti.

“İş kanıtları, blockchain endüstrisi yığınındaki temel katman olacak. Bunun nedeni, PoW büyüklük emirlerinin hisse kanıtları ve diğer ortak fikir algoritmalarından daha güvenli olmasıdır.”

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu