Altcoin Haberleri

Ethereum Classic Yükselmeye Devam Ederken, Cardano Yeni ATH’ye Ulaştı

Dün, Cardano (ADA) ve Ethereum Classic (ETC) gibi yükselişe geçen sözde “Ethereum katillerinin” günüydü. Cardano, uzun zamandır beklenen akıllı sözleşmelerin tanıtımına doğru ilerlemeye devam ederken, ADA tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.70 dolara ulaştı.

Bu arada ETC, %40 artışla 133 dolara yükseldi. Geçen haftaya göre ETC %280’den fazla arttı. Geçen yıl çok fazla engelle karşılaşan bir proje için bu yükseliş şaşırtıcı geldi. Tüccarlar Ethereum’a gerçekten bir şans verecekler mi yoksa benzer tekliflere ve büyüme potansiyeline sahip kripto paralara mı geçecekler?

Ethereum rallisi devam eder mi?

Tüccarlar ETH’ye inanmaya devam ederse yeni bir savaş başlayabilir. Böyle bir durumda Ethereum yükselmeye devam edecektir. Dün ETH 3,600 doların biraz üzerine çıktı ama hemen 3,450 dolara geriledi. Akıllı sözleşme devi Ethereum şu anda piyasa değerine göre dünya genelinde en büyük 13. varlık ve bu hafta Mastercard, Walmart ve Bank of America’nın piyasa değerini geçti ve şu anda JP Morgan’ın biraz gerisinde. Bu hafta sonu Ethereum ABD bankacılık devini geçmeyi başarabilecek mi? Bir düzeltme mi gelir yoksa 5.000 dolara kadar yükselebilir mi?

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ripple (XRP) Fiyat Analizi 22 Temmuz 2020

Ethereum

Bitcoin ne durumda?

Bitcoin, piyasa hakimiyetinin tekrar düşmesine rağmen dün de güçlü bir ticaret günü geçirdi. Şu anda toplam kripto para pazarının sadece %45’ini oluşturuyor. Bu, Temmuz 2018’den beri görülmeyen düşük seviyelerdir. Önde gelen kripto para biriminin fiyatı, kripto para piyasasının geri kalanıyla birlikte küçük bir geri çekilme yapmadan önce 58.000 doların biraz üzerine çıktı. Şu anda 57.000 doların biraz üzerinde işlem görüyor.

İlgili İçerik: Bitcoin Nasıl Alınır?

Ödeme devi Square, gelirinde yıldan yıla %266 artışla 5.06 milyar dolara çıktığını açıklarken, Bitcoin tekrardan yükselmişti. Şirketin gelirindeki bu göz kamaştırıcı artış, öncelikle Square’in müşterilerin Cash App aracılığıyla Bitcoin alıp satmalarına izin verme kararından kaynaklanıyor. Square’in kardeş şirketi Twitter da dün, katkıda bulunanlara bağışta bulunmanıza olanak tanıyan bir kripto para bahşiş kavanozunu piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Square ve Twitter CEO’su Jack Dorsey:

Bizim ilk hedefimiz Bitcoin’in yerel para birimi yapmaktır. Bitcoin işlerimizdeki birçok zorunu çözüyor. Ve dünya genelinde ekonomik gücü sunduğu fırsatlar ile artırdığını düşünüyoruz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu