Analizler

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: Yeni ATH Gelecek mi?

Geçtiğimiz birkaç gün içinde Ethereum, önemli bir fiyat düzeltmesinden sonra %15’in üzerinde değer kazandı. Bu yukarı yönlü düzeltme hareketi ETH’yi mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesine oldukça yakın bir fiyat aralığına getirdi.

Ethereum rallisinde çok önemli bir değişiklik fark edildi

ETH piyasasındaki güçlü yükseliş ivmesi, 9.85 milyon ETH’nin 57 bin adreste bulunması ve fiyatın 2.274 dolar ila 2.323 dolar arasında bulunan oldukça güçlü bir direnç seviyesini geçebildiği gerçeği göz önüne alındığında, lider altcoin için son derece umut verici işaretler çıkmaya başladı. Hatta ETH önümüzdeki birkaç gün içinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviye girişiminde bulunabilir.

ETH’nin fiyat hareketi oldukça ümit verici olsa da Ethereum’un yolu hala tam olarak açık değil. IntoTheBlock tarafından sağlanan piyasa verileri, 2.451 dolar ve 2.477 dolar fiyat aralığında, 378.000 adet ETH biriktiren 259.72.000’in üzerinde adres olduğunu gösteriyor. Bu, ETH yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmadan önce ETH piyasasında tüccarların önemli bir kısmından kâr alıp çıkma satışı gelebileceğini gösteriyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ripple (XRP) Analizi

ETH rallisinde ne değişti?

İlginç bir şekilde daha önceki trend değişimleri ile karşılaştırıldığında, bu sefer ETH’nin fiyatı yükseldikçe, ETH’nin oynaklığı da artıyor.

Nisan ayının başından bu yana, ETH’nin oynaklık seviyeleri oldukça düşüktü. Mevcut verilere göre, Nisan ayının ilk haftasında ETH’nin oynaklığı %52 civarındaydı ve şimdi %74’e yaklaştı. Satıcılar mevcut piyasaya girmezlerse bu fiyata ek destek sağlayabilir ve ETH mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesinin ötesine doğru yükselebilir.

Ethereum pazarı son zamanlarda hızlı bir şekilde gelişiyor ve ilginç bir şekilde, ETH fiyatının yaklaşan bir büyük satışa karşı bir derece bağışıklığa sahip olduğu bir koruma katmanı, uzun vadeli HODL’lardadır. ETH’nin sahiplik verilerine bakıldığında, varlıklarını satmadan önce bir yıldan fazla bir süredir elinde tutan HODL’er sayısında önemli bir artış görülüyor. Şu anda ETH adreslerin %57.76’sı bir yıldan daha fazla bir süredir Ethereum’larını saklıyor.

Ethereum yükselecek mi?

Etherscan, son birkaç hafta içinde ETH’nin aktif adreslerinde önemli bir artış olduğunu ve güçlü temellerin her zaman ETH’nin fiyatına yardımcı olduğunu bildirdi. Şu anda, ETH 2.500 dolar civarında başka bir önemli fiyat aralığına yakın seyrediyor ve önümüzdeki saatlerde önemli bir piyasa sarsıntısı olmaz ve BTC trendi tersine dönmezse önümüzdeki günlerde ETH’nin daha da yükselmesi oldukça muhtemeldir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin fiyatı yükselmekte zorlanıyor, işte dikkat edilmesi gereken seviyeler

Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu