Analizler

Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Cardano (ADA) Fiyat Analizi

3 farklı alt coin’e dair gelişmeleri ve analizlerimizi paylaşacağız. Yatırımlarınızı yapmadan hemen önce sizler de bu teknik analizlere göz atabilir ve daha doğru bir tercihte bulunabilirsiniz.

Ethereum Analizi:

%2.752lik yükseliş kaydederek 1.999,52 Dolar seviyesine çıkmayı başardı. Analistler, bu seviyenin üzerine çıkabilecek güce sahip olduğunu ve yükselini bu hafta ile birlikte devam ettireceğini dile getiriyor. Bitcoin’den sonra piyasanın en büyük ikinci varlığı ve gerek bireysel yatırımlarda gerek kurumsal yatırım desteğinde bu gücü korumayı başarıyor.

Litecoin (LTC) Yorum ve Tahminleri 2021

Litecoin Analizi

Litecoin, hali hazırda beklenen önceki en yüksek seviyesine ulaşabilmiş değil. Bu aşamada analistleri yanılttı ve aslında amiyane tabirle ters köşeye yatırdı diyebiliriz. %2.32’lik yükseliş kaydederek 236,050 dolar seviyesine ulaştı. Bu yıl analistlerin sık sık işaret ettikleri ve listelerine dahil ettiği alt coinlerin başında geliyor ancak yazımızın başında da dile getirdiğimiz gibi henüz o beklenen büyük yükselişi gerçekleştiremedi. Bir ralli söz konusu olur mu bilinmez ancak bu düşük hareketlilik eylemi, ralli gerçeğini de ortadan kaldırıyor diyebiliriz.

Cardano Analizi

Cardano-ADA

%222lik yükseliş, ADA’yı 1,133106 Dolar seviyesine taşıdı. Ada, tüm zamanların en yüksek seviyesine kendi rekorunu kırdı. Az önceki haberde de dile getirdiğimiz gibi yatırımcılar henüz bu seviyenin tadını çıakrtıp bu durumu sindirmeye çalışırken kısa süreli bir yükseliş daha gerçekleşti. ADA için beklenen oldu ve kırılan rekor ile birlikte piyasa değerini de güçlü bir şekilde arttırdı.

Hali hazırda yeşil rengin hakim olduğu bir grafik tablosu karşımıza çıkıyor ancak yatırımcılar tedirgin. Bu ani ve sert yükselişin ardından güçlü bir düşüş gelecek mi? ADA şu an alım yapmak için doğru bir token olmayacaktır. Yükseliş devam etse dahi şu an alım yapmak büyük risk taşıyor.

Üç farklı token için ön görüleri ve gelişmeleri sizinle paylaşmaya çalıştık. Alım yapmadan ya da yatırımda bulunmadan önce bu detaylara göz atabilir ve fikir edinebilirsiniz. An itibarıyla en büyük yükselişin ADA tarafından gerçekleştiğini de net bir şekilde görebiliyoruz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu