Altcoin HaberleriEthereum Haberleri

Ethereum (ETH) piyasa hacmi 21 milyar dolara yükseldi

Kripto para birimi yatırımcılarının merakla beklediği fiyat yükselişleri bu hafta beklentileri karşılayabilecek gibi olsa da kesin olarak kimse bir şey bilemiyor. Bitcoin fiyatındaki düşüş hamlesi devam ettikçe yatırımcıların aklındaki soru işaretleri daha fazla artıyor ve fiyatların yükselebilecek olduğu, Bitcoin’in rekor kıracak olduğu iddiaları daha çok yatırımcıların aklında soru işaretleri doğuruyor. Ethereum (ETH) fiyatında ise Bitcoin düşerken uzun bir aradan sonra yükseliş yaşandı ve yükselişler %5 oranında seyrediyor. Piyasa hacmi açısından beklentileri karşılamayan son dönemdeki gelişmelere rağmen Ethereum (ETH) bugün 21 milyar dolar piyasa hacmi ile güven seviyesi olarak görülen 20 milyar dolar piyasa hacminin üzerine 1 milyar dolardan fazla değer ile çıkmayı başarmış ve bunu devam ettirebilecek desteğe sahip.

Bitcoin fiyatındaki düşüş 10.500 dolar seviyesine yükseliş ile son bulabilir ve yatırımcıların desteğini alabilir ise yatırımcılar beklediğini bugün olmasa bile bu hafta bulabilirler ve bu hafta gelişmeler piyasada daha iyi seviyeleri görebilir.

Ethereum (ETH) piyasa hacmindeki gelişme sonrasında piyasa fiyatıyla ilgili soru işaretleri de biraz olsun kapanmışa benziyor.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu