Anasayfa Analiz Ethereum (ETH) Yeniden Güçleniyor: İlk Hedef Neresi Olabilir?

Ethereum (ETH) Yeniden Güçleniyor: İlk Hedef Neresi Olabilir?

Analiz

Ethereum (ETH) fiyatı için sırada ne var? Uzmanlar hangi bölgelere dikkat çekiyor olabilir? Hepsi şimdi tüm ayrıntılarıyla Koinbox'ta...

Ethereum (ETH) Yeniden Güçleniyor: İlk Hedef Neresi Olabilir?

Ethereum (ETH) fiyatı, ABD Doları karşısında 1.825 dolardan yeni bir artış girişiminde bulunuyor. Ethereum (ETH), 1.900$ direncinin üzerinde net bir hareket gerçekleştirirse yeniden toparlanabilir.

  • Ethereum (ETH) şu anda 1.855$ bölgesinin üzerinde bir toparlanma dalgası deniyor.
  • Fiyat 1.865 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalamanın (MA) üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD çiftinin saatlik grafiğinde 1.900$ civarındaki dirençle oluşan büyük bir düşüş eğilimi çizgisi var.
  • 1.900 doların üzerinde bir kapanış olursa ticaret çifti iyi bir artış başlatabilir.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Ethereum'un fiyatı, 1.825 dolarlık destek bölgesinin üzerinde sabit kaldı. Ethereum (ETH) yavaş bir toparlanma dalgası başlattı ve Bitcoin'e benzer şekilde 1.850 doların birkaç puan üzerine çıkmayı başardı.

Boğalar, fiyatı 100 saatlik Basit Hareketli Ortalamanın (MA) üzerine çıkardı. Fiyat, 1.955 dolardan 1.825 dolara kadar olan düşüşteki %50 Fib geri çekilme seviyesini kırdı. Ancak, ayıların 1.900 dolarlık direnç bölgesinin yakınında aktif olduğu görüldü.

Ayrıca, ETH/USD çiftinin saatlik grafiğinde 1.900$ civarındaki dirençle oluşan büyük bir düşüş eğilimi çizgisi de var. Ethereum (ETH) şu anda 1.865 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalamanın (MA) üzerinde işlem görüyor.

Acil direnç 1.890 dolar seviyesinin yakınında. İlk büyük direnç, 1.900 dolarlık bölgenin ve trend çizgisinin yakınında konumlanıyor. 

Ethereum (ETH) Yeniden Güçleniyor: İlk Hedef Neresi Olabilir?

1.900$ direncinin üzerinde bir kapanış, 1.975$'a doğru iyi bir artış başlatabilir. Bir sonraki büyük direnç 2.000 dolar seviyesinin yakınında. Daha fazla kazanç , Ethereum'u 2.050$ ve hatta 2.120$ direncine gönderebilir.

Olumsuz Senaryolar Neler?

Ethereum (ETH) 1.900$ direncini aşamazsa, başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yöndeki ilk destek, 1.865 dolar veya 100 saatlik Basit Hareketli Ortalamaya (MA) yakın.

İlk büyük destek, 1.825 dolar seviyesinin yakınında ve bunun altında daha büyük bir düşüş riski var. Bir sonraki büyük destek 1.740 dolar seviyesinin yakınında konumlanıyor. Daha fazla kayıp, Ethereum'u kısa vadede 1.720$'daki destek seviyesine gönderebilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Teknik Göstergeler:

Saatlik MACD MACD yükseliş bölgesinde ivme kaybediyor.

Saatlik RSI RSI şu anda 50 seviyesinin üzerinde.

Ana Destek Seviyesi – 1.825$.

Ana Direnç Seviyesi – 1.900$.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum (ETH) Yeniden Güçleniyor: İlk Hedef Neresi Olabilir? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar