Coin Rehberi

Ethereum (ETH) Yorum ve Tahminleri 2021

Ünlü analist Watkins, yakın zamanda Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir açıklama ile 2021’in ETH’nin yılı olabileceğini dile getirdi. Bitcoin’e hala güveniyorsanız buradan ETH’ye geçiş yapmak emin olun çok daha kolay diye de ekledi. Bu arada dünyaca ünlü kripto para borsası Coinbase’in ETH’ye verdiği alt yapı desteği de yükselişin sinyallerini veriyor.

Ethereum (ETH) Nedir?

Geliştiricilerin ve kullanıcıların, güvenli ve daha kolay bir şekilde uygulama yaratmasına ve yarattıkları uygulamaları dağıtmasına fayda sağlayan ve bunu mümkün hale getiren merkeziyetsiz ve açık kaynak kodlu bir platform. Elbette blockhain teknolojisini kullanıyor ve bu platformun bizimle buluşturduğu dijital varlık da yatırımcılar için, en azından Btc’den sonra en önemli dijital varlık olarak karşımıza çıkıyor.

Ethereum (ETH) Güvenilir mi?

Aslında yazımızın başında bunun yanıtını verdik ve ünlü bir analistin desteğini alarak bunu söyleyebiliyoruz. Eğer Bitcoin’e ve dijital varlık dünyasına güveniyorsanız emin olun ETH bunların arasında en güvenilir isim olacaktır.

Ethereum (ETH) Transfer
Ethereum (ETH) Yorum ve Tahminleri 2021 - Koinbox.net

Ethereum (ETH) Yorum

2020 yılında yatırımcılarına kazandıran ETH, 2021 yılı için de hazırlıklarını yapmaya devam ediyor. Ethereum 2.0 sözleşmesi ile birlikte yükseliş devam edecek ve az önce de dile getirdiğimiz gibi Coinbase de bunun için hem yatırımcılara hem de platforma uygun ortamı yaratmaya hazır durumda. Ethereum 2.0 sözleşmesinde stake edilen toplam miktara bakıldığında 2 milyonu aştığını görebiliyoruz.

Ethereum (ETH) Fiyat Grafiği

Son iki haftalık süreç baz alındığı takdirde ETH’nin BTC’ye karşı büyük bir üstünlük sağladığını ifade etmek mümkün. ETH’nin piyasa değeri, son dönemde yaşadığı çıkış ile birlikte 150 milyon Dolar2ı aşmış durumda. 100 Dolar seviyelerinden 350 dolar seviyesine ulaşması da bunun en önemli nedenlerinden bir tanesidir.

Analistlerden 2021 Ethereum (ETH) Yorumları

Ethereum 2.0 ile birlikte borsalardan alınan destek de daha güçlü bir seviyeye ulaşacak ve 2021’in son çeyreğine girilmeden hemen önce büyük bir yükseliş ön görülüyor. Hatta bazı analistler bu konuda ETH’ye çok daha fazla güveniyor ve Bitcoin’den daha fazla tercih edileceğini iddia ediyorlar.

Ethereum (ETH) Yükselir mi?

Ethereum
Ethereum (ETH) Yorum ve Tahminleri 2021 - Koinbox.net

An itibarıyla ön görüler bu yönde ve şu an alım yapıp uzun vadede bekleyişe geçtiğiniz takdirde 2021’in son çeyreği sizler için de karı bir dönem olacaktır. bu süre zarfında elbette sert düşüşler de yaşanacak ancak 2021’in başı ve 2021’in son çeyreği baz alındığında kar oranınız artacaktır.

Ethereum (ETH) Fiyatı 2021           

Bitcoin ile birlikte kripto para piyasasının en değerli ikinci varlığı olarak karşımıza çıkan ETH, an itibarıyla Türk Lirası gibi bir değere sahip durumda.               

Son Dakika Güncel Ethereum (ETH) Haberleri    

Ethereum ile ilgili gündeme yansıyan haberleri sizler için derledik:     

Stake Edilen Miktar 2 Milyon’u Aşmış Durumda

Ethereum 2.0, büyük beklentileri de beraberinde getiriyor ve hem analistleri hem de yatırımcıları harekete geçirmiş durumda. An itibarıyla stake edilen miktarın 2 milyon dolar’ı aştığını net bir şekilde görebiliyoruz ve bu harika bir gelişme. Aslında analistlerin gönül rahatlığı ile ‘’ETH kazandıracak’’ diyebiliyor olmasının nedenlerinden bir tanesi de budur.

ethereum
Ethereum (ETH) Yorum ve Tahminleri 2021 - Koinbox.net

Ethereum (ETH) Hakkında Kullanıcı Yorumları

  • 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da kazandıracağını düşündüğüm dijital varlık.
  • Ethereum 2.0 ile birlikte Coinbase desteği alıyor olması beni ETH’ye daha yakın hale getiriyor.

Ethereum (ETH) İnceleme

9.491,14 Türk Lirası değere sahip olan Ethereum, kripto para borsasının en az BTC kadar kıymetli olan varlıklarından biri. Şu an listede ikinci sırada yer alıyor ve yer yer BTC’yi katlayacak güce de sahip durumda. 2021 onun yılı olacak demek öyle zannediyoruz ki ütopik bir söylem olmayacaktır.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu