Anasayfa Ethereum Haberleri Ethereum (ETH) Yükseliş İçin Kollar Sıvadı: İlk Hedef Burası!

Ethereum (ETH) Yükseliş İçin Kollar Sıvadı: İlk Hedef Burası!

Ethereum Haberleri

Ethereum, bir süredir 2.000 doların altında kalmaya devam ediyor. Ancak son gelişmeler ile birlikte ETH, kısa vadede güçlü bir ralli başlatabilir. İşte detaylar...

Ethereum (ETH) Yükseliş İçin Kollar Sıvadı: İlk Hedef Burası!

Ethereum fiyatı olumlu sinyaller vermeye devam ediyor. BTC’nin stabil devam etmesi durumunda ETH fiyatı, kısa vadede %18 oranında artabilir. Yatırımcılar, 2.148 doların üzerinde bir kırılma ve hafta sonu 2.300 dolara doğru bir ralli başlatarak %18 oranında bir kazanç beklentisine girmiş durumdalar. Şimdi bu ihtimallerin ne kadar olası olduğuna gelin hep birlikte bir bakalım.

  • Ethereum fiyatı, Mayıs ortasından bu yana bir flama yapısı içinde konsolide olmaya devam ediyor.
  • ETH fiyatı, yükselen bir trend çizgisinin desteği olacak şekilde bir yükseliş kırılması için ayarlanmış gözüküyor.
  • Lider altcoin, kısa vadede 2.300 dolardaki güçlü direnç bölgesini test edebilir.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Ethereum fiyatı, boğaların birkaç aydır ortaya çıkan mevcut düşüş trendinden bıktığını gösteriyor dersek yanlış söylemiş olmayız. Göreceli Güç Endeksi (RSI), riskli varlıklarda bir artış olduğunu açıklamaya devam ediyor ve yavaş adımlarla aşırı satım engelinden uzaklaşıyor.

Piyasalar, an itibarıyla fiyatları yönlendiren mevcut piyasa unsurlarına alışması gibi gözüküyor. Bu bizlere, doların azalan gücüyle fazlasıyla örtüştüğü için kripto para birimlerinin sıcak bir yaz geçireceği anlamına geliyor.

Ethereum için ilk direnç bölgesi 2.148 doların yakınlarında gözükmekte. Bu bölgenin kazanılması halinde fiyat, kısa vadede 2.300 dolardaki güçlü direnç hattını test edebilir. Bitcoin’in olumlu havaya bürünmesi halinde ETH, beklentileri aşarak psikolojik seviye olan 3.000 dolara doğru hamlesini yapabilir.

Ethereum (ETH) Yükseliş İçin Kollar Sıvadı: İlk Hedef Burası!

1.900 doların altında günlük mum kapanışı gerçekleşmesi halinde fiyat, ilk olarak 1.600 doları test edecektir. Bu bölgenin kaybedilmesi halinde Ethereum, 1.400 dolara kadar gerileyebilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Ayrıca biz sizinle yazımızı paylaşırken ETH, son bir haftada gerçekleştirdiği %6,1’lik kayıp ile 1.964 dolardan borsada işlem görmeye devam ediyor.

Ethereum (ETH) Yükseliş İçin Kollar Sıvadı: İlk Hedef Burası! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)