Analizler

Ethereum Fiyat Analizi 7 Temmuz

Ethereum kazançları düzeltiyor ama 230 dolar seviyesi neden başka bir ralliyi tetikleyebilir? Ethereum son zamanlarda 235 dolarlık direnç bölgesinin üzerine çıktı. ETH şu anda kazançları düzeltiyor, ancak 230 dolarlık destek güçlü bir alım bölgesi olarak işlev görebilir. ETH şu anda 238 dolardan işlem görüyor.

  • Ethereum, 230 dolar ve 232 dolar seviyelerinin üzerinde pozitif bir bölgede işlem görüyor.
  • Fiyat 240 dolar seviyesinin üzerine çıktı ve şu anda 244 dolardan kazançları düzeltiyor.
  • ETH / USD saatlik grafiğinde 240 dolara yakın destek sağlayan bir yükseliş trendi çizgisinin altına bir kırılma oldu.
  • ETH’nin yakın dönemde 232 dolar ve 230 dolar seviyelerine yakın güçlü bir alım ilgisi bulması muhtemeldir.

Ethereum Fiyatı Yeşile Dönüyor

Son birkaç saat içinde ETH, ABD Doları karşısında güçlü bir yükseliş trendi oluştu. ETH fiyatı ivme kazandı ve 230 dolar ve 235 dolarlık direnç seviyelerinin üzerine çıktı. Yukarı yönlü harekette fiyat 240 dolar seviyesinin üzerine ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerine çıktı. 244 dolar civarında yeni bir haftalık en yüksek seviye oluştu ve fiyat şu anda daha düşük seviyelerden işlem görüyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ripple (XRP) Fiyat Analizi 19 Ağustos 2020

240 dolar seviyesinin altına bir kırılma oldu, ayrıca 223 dolardan 244 dolara son rallinin %23,6 Fib geri çekilme seviyesinin altına kırılma oldu. Dahası, ETH / USD saatlik grafiğinde 240 dolara yakın destek sağlayan bir yükseliş trendi çizgisinin altına bir kırılma oldu.

Ethereum Fiyat Analizi 7 Temmuz –

TradingView ETH Fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/ETHUSD/

ETH, fiyatı şu anda 235 dolarlık destek seviyesine doğru düşüyor. İlk büyük destek 232 dolar seviyesine veya 223 dolardan 244 dolara son rallinin %50 Fib geri çekilme seviyesine yakındır. Yukarı yönde, fiyatın 240 dolar seviyesine yakın satış ilgisiyle karşılaşması bekleniyor. 240 dolar ve 244 dolar direnç seviyelerinin üzerine başarılı bir kırılma, önümüzdeki oturumlarda 250 dolara doğru güçlü bir yükseliş için kapıları açabilir.

Ethereum Düşer mi?

Aşağı yönde, 232 dolarlık bölgenin güçlü bir alım bölgesi olarak hareket etmesi muhtemeldir. Bir sonraki kilit destek 230 dolar seviyesinin yakınında görülüyor. Aşağı yönlü bir kırılma olursa ve 230 dolar seviyesinin altına yaklaşırsa, ETH’nin yakın vadede bir düşüş bölgesine geri dönmesi muhtemeldir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum 85 dolara geriledi

“Visa Global Blockchain için Ethereum Geliştiricileri Arıyor” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/visa-blockchain-ethereum-gelistirici/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu