Anasayfa Analiz Ethereum Fiyat Analizi: Düşüş Nerede Sonlanabilir?

Ethereum Fiyat Analizi: Düşüş Nerede Sonlanabilir?

Analiz

Ethereum (ETH) fiyatı için sırada ne var? Uzmanlar hangi bölgelere dikkat çekiyor olabilir? Hepsi şimdi tüm ayrıntılarıyla Koinbox'ta...

Ethereum Fiyat Analizi: Düşüş Nerede Sonlanabilir?

Ethereum (ETH) fiyatı, ABD Doları karşısında 1.880$ bölgesinden gelen kazançları düzeltiyor. Boğalar yeni bir artış denemeden önce Ethereum (ETH) 1.820 dolara doğru düşebilir.

  • Ethereum (ETH), 1.875$ ve 1.880$ direnç seviyelerinden aşağı doğru hareket ediyor.
  • Fiyat 1.850 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalamanın (MA) altında işlem görüyor.
  • ETH/USD çiftinin saatlik grafiğinde 1.855$ civarındaki dirençle oluşan bir yükseliş bayrağı modeli var.

Ethereum (ETH) Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

Ethereum'un fiyatı 1.880 dolarlık direnç bölgesini aşmak için mücadele etti ve aşağı yönlü bir düzeltme başlattı. Ethereum (ETH), Bitcoin'e benzer şekilde yavaşça 1.850$'daki pivot seviyesinin altına indi.

Ayılar, fiyatı 100 saatlik Basit Hareketli Ortalamanın (MA) altına bile itti. ETH/USD çiftinin saatlik grafiğinde 1.855$ civarındaki dirençle oluşan bir yükseliş bayrağı modeli de var.

Ethereum (ETH) şu anda 1.850 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalamanın (MA) altında işlem görüyor. Yukarı yönde, ani direnç 1.855 dolar ve kanal bölgesine yakın.

Ethereum Fiyat Analizi: Düşüş Nerede Sonlanabilir?

İlk büyük direnç 1.872 dolar seviyesinin yakınında. Bir sonraki kilit direnç 1.880 dolar seviyesinin yakınında konumlanıyor. 1.880 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış, 1.920 dolara doğru istikrarlı bir artış şansını artırabilir. Daha fazla kazanç, fiyatı 2.000 dolarlık engele gönderebilir ve bunun üzerinde fiyat 2.040 dolar, hatta 2.120 dolar seviyesine yükselebilir.

Olumsuz Senaryolar Neler?

Ethereum (ETH) 1.855$ direncini aşamazsa, düşüşe devam edebilir. Aşağı yöndeki ilk destek, 1.840$ veya %50 Fib geri çekilme seviyesine yakın.

İlk büyük destek, 1.830 dolarlık bölgenin veya kanalın alt trend çizgisinin yakınında. Boğalar 1.820 dolarlık desteği koruyamazsa keskin bir düşüş olabilir. Bir sonraki büyük destek, 1.800 dolarlık destek seviyesinin yakınında. Daha fazla kayıp, fiyatı kısa vadede 1.720$ seviyesine gönderebilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Teknik Göstergeler:

Saatlik MACD MACD yükseliş bölgesinde ivme kaybediyor.

Saatlik RSI RSI şu anda 50 seviyesinin altında.

Ana Destek Seviyesi – 1.820$.

Ana Direnç Seviyesi – 1.880$.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Fiyat Analizi: Düşüş Nerede Sonlanabilir? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar