Anasayfa Analiz Ethereum Fiyat Analizi: ETH, 2.000 Doları Aşabilecek mi?

Ethereum Fiyat Analizi: ETH, 2.000 Doları Aşabilecek mi?

Analiz

24 Temmuz'da Ethereum fiyatı önemli bir çıkışa tanık oldu. Peki ikinci en büyük kripto para birimi için sıradaki durak neresi olabillir?

Ethereum Fiyat Analizi: ETH, 2.000 Doları Aşabilecek mi?

24 Temmuz'da Ethereum (ETH) fiyatı önemli bir çıkışa tanık oldu ve megafon modelinin alt desteğini kırdı. İşlem hacmindeki bir artışın eşlik ettiği bu düşüş momentumu, fiyatların daha fazla değer kaybetmesi için güçlü bir olasılık olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, döküm mumunun takibi olmadığından, düşüş trendi momentumu sorgulanıyor ve küçük bir ayı tuzağı olasılığını ateşliyor.

Günlük Grafikte Ethereum (ETH)

  • 20 günlük EMA, Ethereum (ETH) alıcıları için dinamik bir dirence dönüştü.
  • Yükselen bir kanal paterni, mevcut boğa koşusunun taşıyıcısıdır.
  • Ethereum'daki (ETH) gün içi işlem hacmi, %19'luk bir kayıp anlamına gelen 31,6 milyar dolardır.

Ethereum Fiyat Analizi: ETH, 2.000 Doları Aşabilecek mi?

Son dört gün boyunca, alternatif yeşil ve kırmızı mumlarla Ethereum (ETH) fiyat hareketi, piyasa katılımcıları arasındaki belirsizliği yansıtıyor. Fiyat, son zamanlarda ihlal edilen 1900$'lık destek trend çizgisinin altında dalgalanırken, görünüşe göre satıcılar yeni kazandıkları direncin altında kalmaya çalışıyor. Bu yazının yazıldığı sırada, ikinci lider kripto para birimi olan Ethereum (ETH), %0,13'lük mütevazı bir gün içi kazançla 1872 dolardan işlem görüyor.

Daha yüksek fiyat reddine sahip günlük mumlar, arz ivmesinin oluştuğunu gösteriyor. Satıcılardan gelen baskı artmaya devam ederse, Ethereum (ETH) fiyatı %5'lik keskin bir düşüş görebilir ve potansiyel olarak fiyatı 1800$ psikolojik destek seviyesine çekebilir.

Bununla birlikte, beklenen düşüş, potansiyel alıcılar için yüksek bir birikim bölgesi oluşturan yükselen bir kanal modelinin destek trend çizgisini yeniden test edebilir. kripto para alıcıları bu trend çizgisini tutmayı başarırsa, yenilenen yükseliş ivmesi yeni bir toparlanma döngüsü başlatabilir.

Ethereum (ETH) Fiyatı 2.000 Dolara Geri Dönebilir mi?

Önemli desteğin altında yüksek bir momentum kırılması, hızlı bir düşüşe yol açabilir ve çok fazla gecikmeden hedeflenen düşük seviyeye ulaşabilir. Bununla birlikte, Ethereum (ETH) fiyatı ihlal edilen trend çizgisinin altında dalgalanmaya devam ederse, düşüş ivmesinin azaldığının bir işareti olabilir. Alıcılar bundan faydalanırsa kripto para fiyatı megafona girecek. Bu olası kırılım, önceki çöküşü bir ayı tuzağı olarak doğrulayacak ve alıcıları 200 doların üzerinde bir ralli için destekleyecek.

  • Üstel hareketli Ortalama: 100 günlük EMA'nın altındaki olası bir kırılma, düzeltme aşamasının devam ettiğinin sinyalini verecektir.
  • Göreceli Güç Endeksi (RSI): Son zamanlardaki kırılmaya rağmen, günlük RSI eğimi hala %50'ye yakın dalgalanıyor ve yükseliş momentumundaki zayıflığı gösteriyor.

Kaynak: CoinGape

Ethereum Fiyat Analizi: ETH, 2.000 Doları Aşabilecek mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar