Analizler

Ethereum Fiyat Analizi: ETH 3.000 Doları Geçmeye Çok Yakın

Ethereum bir gecede yükseldi ve 2.950 dolarda yeni bir zirve yaptı. Şu anda, piyasa yükselmek için bir temel oluşturmaya hazırlanırken küçük bir düzelme yapıyor. Bu nedenle, Ethereum önümüzdeki 24 saat içinde 3.000 doların üzerine çıkabilir.

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde karışık sonuçlarla işlem yapıyor. Bitcoin, geçtiğimiz günlerde görülen bazı kazançları takiben %2 düştü. Bu arada Ethereum, %1’lik küçük bir düşüşten kurtulmaya ve yavaş yavaş 3.000 dolar seviyesine doğru ilerlemeye devam ediyor. Altcoinlerin geri kalanı ise; Huobi Token (HT) ve Maker (MKR) için %10 değer kazandı ve DigiByte (DGB) neredeyse %10’luk bir düşüş yaşadı.

Ethereum 2.950 Dolara Çıktı, 3.000 Dolar Yakın

ETH / USD kuru dün bir başka güçlü yükseliş kapanışının ardından 2.948 dolardan açıldı ve bu da piyasayı 2.800 dolar seviyesinin üzerine tuttu. Geçtiğimiz saatlerde ETH / USD piyasasının uzun zamandır beklediği 3.000 dolarlık seviyeye doğru son bir hamle yapmak için bir temel oluşturmaya çalışırken önceki kazançların bir kısmını geri aldı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Chainlink (LINK) Fiyat Analizi 20 Ağustos 2020

Ethereum

Son 24 Saatte Ethereum Fiyat Hareketi

ETH / USD fiyatı 2.812-2.955 dolar aralığında hareket etti ve bu da iyi bir volatilite miktarına işaret ediyor. Son 24 saatteki işlem hacmi %8 düşüşle 28,2 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. Toplam piyasa değeri 333 milyar dolar olup, ETH’nin pazar hakimiyeti ise %15.21’dir.

Ethereum Fiyat Analizi

4 saatlik grafikte, ETH / USD’nin son saatlerde geri çekildiğini görebiliriz. ETH 3.000 dolara doğru yükselmek için bir temel oluşturuyor gibi görünüyor.

Ethereum’un genel fiyat hareketi hala çok güçlü bir yükseliş eğilimi gösteriyor. ETH / USD, bu ayın başlarında boğa göremedikten sonra, 25 Nisan’da higher low yapana kadar yaklaşık 2.000-2.200 dolar aralığına düştü.

Ethereum, 2.200 dolar civarındaki higher low seviyesinden başlattığı yükseliş hareketin ile bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.646 doların üzerine kırdı. İlerleyen günlerde, Ethereum fiyat hareketi yavaşlarken tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya devam etti. Nisan sonunda, 2.800 dolarlık seviye güçlü bir direnç görevi gördü ve hafif bir konsolidasyona yol açtı. Bununla birlikte, 1 Mart’ın başlarında, ETH / USD bu direncin de üzerinde çıktı ve yükselmeye devam etti.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Teknik analize göre Ethereum’un bu seviyenin üzerinde kalması gerekiyor…

Takip eden 24 saat içinde Ethereum, 2.950 dolara kadar yükseldi. Burada, ETH / USD bir başka yükselişe hazırlanırken geri çekilmeye başladı. Muhtemelen 2.800 dolarlık önceki bir direnç 3.000 dolarlık ana fiyat hedefine doğru son bir hamle yapmak için bir destek olarak yeniden test edilecek.

ETH 3.000 dolarlık hedefine ulaşılırsa yukarı yönlü mevcut yükseliş hareketi yaklaşık %40’lık bir toplam değer kazancına denk gelecek. Bu seviyeye ulaşılmasının ardından boğa hareketinin çoğunu kaybedebilir. Böylece ETH 3.000 dolara çıkarsa birkaç günlük çok daha büyük bir düzelme yapabilir.

eth

Ethereum Fiyat Tahmini

Ethereum fiyat tahmini: piyasa geçtiğimiz günlerde yükselmeye devam ettiği için hala boğadır. Bir gecede 2.950 dolarda yeni bir zirveye ulaştıktan sonra, ETH şu anda aşağı yönde düzeltme yapıyor. Bu da önümüzdeki 24 saat içinde 3.000 dolara doğru son bir hamle ile sonuçlanabilir.

İlgili İçerik: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu