Analizler

Ethereum Fiyat Tahmini: Düşüş Kısa Ömürlü Olabilir!

Kripto para piyasası haftaya başarılı bir ralli ile başladı ancak şu anda piyasa pazartesi günkü ralliyi geri almaya başladı, Ethereum fiyatı düşüşe geçti. Bitcoin’in liderliğinde Ethereum, Ripple ve diğer altcoinler düşüşe geçti. Önde gelen kripto para bugünkü düşüşe liderlik ediyor gibi görünüyor.

Şu anda Bitcoin %3.36’lık bir düşüşle 50,899 dolardan işlem görüyor. 7 Eylül 2021 gününün erken saatlerinde Bitcoin 52.949,62 dolar ile dört ayın en yüksek seviyesine kadar çıkmıştı. Ethereum fiyatı dışında, Ethereum Classic de benzer bir düşüş eğiliminde işlem görüyor. Bir önceki gün ETC en yüksek 77,44 dolara kadar çıktı ama şu anda 68.37 dolar civarında işlem görüyor. Buna benzer bir düşüş eğilimi Dogecoin ve Ripple’da da gözlemlenebilir.

İlginizi Çekebilir: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Ethereum Fiyat Tahmini:

Ethereum Fiyat Tahmini: Düşüş Kısa Ömürlü Olabilir! - Koinbox.Net

ETH/USD kuru geçen haftanın sonlarında oluşan yatay kanaldan çıktıktan sonra düşük seviyelerde işlem görmeye devam ediyor. Geçtiğimiz cuma günü ETH fiyatı psikolojik seviye olan 4.000 doları aştığında üç buçuk ayın en yüksek seviyesine ulaşmıştı. O zamandan beri Ethereum fiyatı 3.832.40 dolar ile 3.988.97 dolar arasında sıkışıp kaldı.

Şu anda Ethereum fiyatı %5’lik bir düşüşle 3.725.06 dolarda. Fiyat iki saatlik ETH grafiğinde, 25 ve 50 günlük üstel hareketli ortalamaların altında işlem görüyor. Yakın vadede, Ethereum’un 3.695.39 dolarda destek bulabilir.

İlginizi Çekebilir: Ethereum (ETH) Yükselir mi? ETH Coin Geleceği 2021

Muhtemelen ETH fiyatı yukarıda belirtilen yatay kanal içine geri dönecektir. Bu olursa, 25 günlük EMA boyunca 3.871.54 dolar direnç ile karşılaşabilir. Ancak, mevcut 3.695.39 destek seviyesinin altına bir kırılma olursa bu toparlanma tezi geçersiz olacaktır.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün