Altcoin HaberleriEthereum Haberleri

Ethereum fiyatı 191 dolara yükseldi

Ethereum fiyatında yeni bir gelişme yaşandı. 190 dolar seviyesine az bir fiyat kala 188 dolar seviyesinde olan Ethereum bugün 191 dolara yükseldi. Bitcoin fiyatındaki son saatlerde yaşanan düşüşlere karşı Ethereum son günlerde yükseliş gösteriyor ve fiyat son 2-3 gündür sürekli olarak düşüş yerine yükseliş eğilimlerine devam ediyor. En son analistler 200 doları görecek olduğu konusunda bazı iddialar ortaya atmış ve fiyatın 200 dolar olması için yavaş yavaş tüm engel ve sorunların kaldırıldığı ve Ethereum fiyatında yükseliş yönünde bir hareketlenme olmasını bekledikleri ile ilgili açıklama yapmıştı.

Kripto para piyasalarında en büyük altcoin olarak tanınan Ethereum bir süredir düşüş eğilimi gösterse de bazı kripto para birimi analistleri fiyatın yükseleceğini ve ayı piyasasında olan ETH’nin ralli yaparak yükseliş eğilimlerine gireceğini iddia etmişlerdi.

Bunun yanısıra analistler 200 doların görülmesinden sonra fiyatın daha yüksek seviyelere ulaşabileceğini ve fiyatta 210-220 dolar seviyesinin bu yıl görülmesinin mümkün olabileceğini ifade etmişlerdi. Bitcoin fiyatı düşüş yaşarken ve diğer altcoinlerin fiyatında düşüş yaşanırken Ethereum fiyatında yükseliş yaşanması yatırımcıları yeniden XRP yerine Ethereum almaya ikna edebilecek gelişmelerden bir tanesi.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum Ve Ethereum Classic Arasındaki 10 Fark

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu