Anasayfa Analiz Ethereum Fiyatı Darbe Aldı: Analist Bu Seviyelere İşaret Etti!

Ethereum Fiyatı Darbe Aldı: Analist Bu Seviyelere İşaret Etti!

Analiz

350 doların üzerinde düşüş yaşayan Ethereum (ETH) fiyatı için beklenen seviyeler tek tek açıklandı. Ayrıntılar burada...

Ethereum Fiyatı Darbe Aldı: Analist Bu Seviyelere İşaret Etti!

Ethereum (ETH) fiyatı da Bitcoin (BTC) gibi büyük bir darbe aldı ve 350 doların üzerinde düşüş yaşadı. Ethereum fiyatı 2.000 dolarlık desteği test etti ve şu anda yeni bir artış girişiminde bulunuyor.

  • Ethereum fiyatı yüzde 8'in üzerinde düşüş yaşadı ve 2.200 dolarlık destek bölgesini kırdı.
  • Fiyat 2.300 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.340 dolar civarında destekle önemli bir yükseliş trendi çizgisinin altında bir kırılma yaşandı.
  • 2.100 dolarlık destek bölgesinin altında bir kapanış olmadığı sürece işlem çifti tekrar yükselebilir.

Ethereum fiyatı 2.300 dolar seviyesinin üzerine daha da yükseldi. Fiyat 2.350 dolar seviyesini bile aştı ancak ayılar 2.400 dolar bölgesinin yakınında aktif kaldı. 2.401 dolar civarında bir tepe oluştu ve sert bir düşüş yaşandı.

Fiyat yüzde 8’in üzerinde düşüş yaşadı ve 2.200 dolar seviyesinin altına bir hareket gerçekleşti. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.340 dolar civarında destekle önemli bir yükseliş trendi çizgisinin altında bir kırılma yaşandı. İşlem çifti, boğalar ortaya çıkmadan önce 2.000 dolarlık desteğin altına geriledi. 

1.980 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat şu anda bir toparlanma dalgasına girişiyor. 2.150 dolar ve 2.180 dolar seviyelerinin üzerinde bir hareket oldu. 

Ethereum Fiyatı Darbe Aldı: Analist Bu Seviyelere İşaret Etti!

Yukarı yönde fiyat 2.275 dolar bölgesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. Bir sonraki kilit direnç 2.300 dolar seviyesine yakın. 2.300 dolarlık bölgenin üzerinde net bir hareket, fiyatı 2.400 dolar seviyesine doğru gönderebilir. Bir sonraki direnç 2.450 dolarda bulunuyor. Daha fazla kazanç, 2.500 dolar seviyesine doğru bir dalga başlatabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 2.300 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 2.180 dolar seviyesine yakın.

Bir sonraki temel destek 2.120 dolar. Ana destek şu anda 2.100 dolara yakın. 2.200 doların altındaki aşağı yönlü bir kırılma, uzun süreli bir düşüş başlatabilir. 

Temel destek şu anda 2.000 dolar seviyesinde ve bunun altında yakın vadede 1.880 dolar seviyesine doğru bir hareket riski var.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Fiyatı Darbe Aldı: Analist Bu Seviyelere İşaret Etti! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar