Anasayfa Analiz Ethereum Fiyatı Düşüşte: Ayılar Hangi Seviyeyi Hedefliyor?

Ethereum Fiyatı Düşüşte: Ayılar Hangi Seviyeyi Hedefliyor?

Analiz

Ayılar, Ethereum fiyatını hangi seviyelerin altına çekebilir? İşte ETH fiyatı için beklenen tüm seviyeler...

Ethereum Fiyatı Düşüşte: Ayılar Hangi Seviyeyi Hedefliyor?

Ethereum (ETH) fiyatı, 1.700 dolarlık direnç seviyesinin altında birçok engelle karşılaşıyor. Ethereum fiyatı, düşüşünü 1.580 dolar ve 1.550 dolar seviyelerinin altına uzatabilir.

  • Ethereum fiyatı hala 1.700 dolar ve 1.720 dolar seviyelerinin üzerinde toparlanmak için mücadele ediyor.
  • Fiyat 1.680 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.665 dolar yakınlarındaki dirençle oluşan büyük bir düşüş trendi çizgisi var.
  • İşlem çifti kısa vadede 1.580 dolarlık destek seviyesini kırarsa yeni bir düşüşe başlayabilir.

Ethereum fiyatı, 1.700 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkamadı. Ethereum fiyatı, Bitcoin ile benzer şekilde 1.650 dolar ve 1.620 dolar seviyelerinin altında yeni bir düşüş başlattı.

Fiyat 1.600 dolarlık destek seviyesinin altına indi ve 1.580 dolar seviyesini test etti. 1.580 dolar seviyesinin yakınlarında bir dip oluştu ve fiyat şu anda yeni bir toparlanma girişiminde bulunuyor. 1.600 dolar seviyesinin üzerinde bir hareket gerçekleşti.

Ethereum fiyatı, ayrıca 1.680 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.665 dolar yakınlarındaki dirençle oluşan büyük bir düşüş trendi çizgisi var.

Yukarı yönde fiyat, 1.650 dolar seviyesinin yakınlarında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki direnç 1.665 dolar seviyesinin veya 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınlarında ortaya çıkıyor.

Ethereum Fiyatı Düşüşte: Ayılar Hangi Seviyeyi Hedefliyor?

Ana direnç, 1.700 dolar seviyesinin yakınlarında şekilleniyor. 1.700 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış, kısa vadede iyi bir yükseliş başlatabilir. Bir sonraki büyük direnç 1.750 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. Daha fazla kazanç, fiyatı 1.820 dolarlık direnç seviyesine doğru yönlendirebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

Ethereum fiyatı, 1.665 dolarlık direnç seviyesini kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.600 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor.

İlk büyük destek 1.580 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. 1.580 dolar seviyesinin altında olumsuz bir kırılma olursa daha fazla kayıp yaşanabilir. 

Bir sonraki büyük destek 1.550 dolarlık destek seviyesinin yakınlarında şekilleniyor. Daha fazla kayıp, fiyatı 1.520 dolar seviyesine, hatta 1.500 doların altındaki yeni bir düşük seviyeye gönderebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Fiyatı Düşüşte: Ayılar Hangi Seviyeyi Hedefliyor? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar