Anasayfa Analiz Ethereum Fiyatı, Önemli Bir Seviyeyi Aşabilirse Roketlenebilir!

Ethereum Fiyatı, Önemli Bir Seviyeyi Aşabilirse Roketlenebilir!

Analiz

Ethereum fiyatı, önemli bir direnç seviyesinin üstüne hareket etmesi halinde iyi bir artışa tanıklık edebilir.

Ethereum Fiyatı, Önemli Bir Seviyeyi Aşabilirse Roketlenebilir!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.650 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde toparlanıyor. 1.700 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde net bir hareket olması durumunda Ethereum fiyatı daha da yükselebilir.

  • Ethereum fiyatı 1.650 dolar ve 1.660 dolar seviyelerinin üzerine çıkıyor.
  • Fiyat 1.670 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.660 dolara yakın dirençle önemli bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.
  • İşlem çifti, 1.700 dolar ve 1.720 dolar direnç seviyelerini aşarsa yükselmeye devam edebilir.

ETH fiyatı 1.580 dolar ve 1.600 dolar seviyelerinin üzerinde bir destek tabanı oluşturdu. Bir toparlanma dalgası başlatan Ethereum, 1.650 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkmayı başardı.

ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.660 dolara yakın dirençle önemli bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı. İşlem çifti şu anda 1.700 dolarlık direnç seviyesini aşmak için mücadele ediyor. 

1.698 dolar seviyesinin yakınlarında bir tepe oluştu ve fiyat kazanımlarını pekiştiriyor. Ethereum fiyatı, 1.670 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. 

Ethereum Fiyatı, Önemli Bir Seviyeyi Aşabilirse Roketlenebilir!

Yukarı yönde fiyat 1.700 dolar seviyesinin yakınlarında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki direnç 1.720 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor.

1.700 dolar ve 1.720 dolar seviyelerinin üzerinde başarılı bir kapanış, yeni bir yükseliş başlatabilir. Bir sonraki büyük direnç 1.780 dolar seviyesinin yakınlarında şekilleniyor. Daha fazla kazanç, fiyatı 1.820 dolarlık direnç seviyesine doğru yönlendirebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

Ethereum fiyatı 1.700 dolarlık direnç seviyesini kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.670 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınlarında oluşuyor.

İlk büyük destek 1.550 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. 1.640 dolar seviyesinin altına olumsuz bir kırılma olursa daha fazla kayıp yaşanabilir. 

Bir sonraki büyük destek, 1.600 dolar seviyesinin yakınlarında şekilleniyor. Daha fazla kayıp, fiyatı 1.580 dolar seviyesine, hatta 1.550 doların altındaki yeni bir dip seviyeye gönderebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Fiyatı, Önemli Bir Seviyeyi Aşabilirse Roketlenebilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar