Anasayfa Analiz Ethereum Fiyatı Yeni Bir Ralli Başlatabilir: Bu Seviyelere Dikkat!

Ethereum Fiyatı Yeni Bir Ralli Başlatabilir: Bu Seviyelere Dikkat!

Analiz

Yapılan analize göre, Ethereum (ETH) fiyatı yeni bir yükseliş başlatabilir. İşte popüler altcoin için beklenen seviyeler...

Ethereum Fiyatı Yeni Bir Ralli Başlatabilir: Bu Seviyelere Dikkat!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.750 dolarlık bölgeden elde ettiği kazançları düzeltti. Ethereum fiyatı 1.620 dolarlık kilit desteği tutuyor. Söz konusu fiyat yeni bir ralli başlatabilir.

  • Ethereum fiyatı 1.755 dolar seviyesinden kazançlarını düzeltiyor.
  • Fiyat 1.700 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.690 dolar civarında destekle bağlantılı bir yükseliş trendi çizgisinin altında bir kırılma yaşandı.
  • 1.620 dolar desteğinin altında bir kapanış olmazsa işlem çifti yeni bir yükseliş başlatabilir. 

Ethereum fiyatı yükselişini 1.720 dolar seviyesinin üzerine çıkardı. Fiyat, ayılar ortaya çıkmadan önce 1.750 dolarlık direnç seviyesinin üzerine bile çıktı.

Aşağı yönlü bir düzeltme yaşanmadan önce 1.755 dolar civarında bir tepe oluştu. 1.700 dolarlık destek seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında bir hareket yaşandı.

Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.690 dolar civarında destekle bağlantılı bir yükseliş trendi çizgisinin altında bir kırılma yaşandı. Ethereum fiyatı şu anda 1.700 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.

Ethereum Fiyatı Yeni Bir Ralli Başlatabilir: Bu Seviyelere Dikkat!

Yukarı yönde fiyat 1.670 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki büyük direnç 1.700 dolar. 1.700 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde net bir hareket, yeni bir yükselişin hızını belirleyebilir. 

Belirtilen durumda fiyat 1.750 dolarlık direnci ziyaret edebilir. Bir sonraki kilit direnç 1.820 dolar olabilir. Daha fazla kazanç, 1.880 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.700 dolarlık direnci kıramazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek 1.650 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki temel destek 1.620 dolar.

1.620 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma, başka bir güçlü düşüş dalgası başlatabilir. Belirtilen durumda 1.580 dolar seviyesine doğru bir düşüş yaşanabilir. Daha fazla kayıp, 1.550 doların test edilmesini gerektirebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Fiyatı Yeni Bir Ralli Başlatabilir: Bu Seviyelere Dikkat! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar