Ethereum fiyatı yükseliş eğiliminde

1 Dakikada Okunabilir


Ethereum [ETH] 238.381 dolar, ve son 24 saatte %5.88 düştü. 25.312 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile ETH, dünyanın en büyük kripto para birimleri listesinde 2. sırada yerini alıyor ve kripto para yatırımları arasında ilk 2 sırada yerini almasının etkisi ile adından söz ettiriyor.

Ethereum [ETH] 10 milyar dolarlık piyasa hacmine sahip.

Ethereum [ETH] fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu konusu merak konusu. Bitcoin ve Ethereum [ETH] arasındaki piyasa fiyatı farkı son derece fazla ve piyasa hacmi de oldukça fazla. Kripto para birimlerinin değerinin son zamanlarda yükselişlerin yerini düşüşe bırakması bazı yatırımcıların BTC ve Ethereum [ETH] arasındaki kararını etkiliyor.

ETH, 157.671 $ seviyesinden 262.903 $ seviyesine yükselen bir fiyat trendi yaşadı, ancak ETH’nin fiyatı 235.712 $ seviyesinde bir anda yavaşladı. Direnç 266.142 dolar ve destek hatları 150.453 dolar ve 104.64 dolar oldu.

Bollinger Bands  ETH pazarında yüksek bir fiyat dalgalanması ile seyreden fiyatlar olduğunu gösteriyor.

Kısa vadeli momentum uzun vadeli momentumdan daha yüksek olduğu için yükseliş eğilimi her an için var.

Chaikin Money Flow, piyasaya eklenen veya yatırımcı sayısının artmasının avantajı nedeniyle çıkan para ve yatırımcının az olması kripto para birimlerinin elini güçlendiriyor.

Kripto para yatırımlarının bu dönemde kısa vadede başarı şansı yüksek. Kripto para yatırımcılarının kazanç elde etmesi de buna oranla yüksek.


error: Kopyalama Engellendi!