Ethereum fiyatına ne olacak?

1 Dakikada Okunabilir


Kripto para birimi piyasası, düşüşlerinin  ardından yükselişe geçti. Tron [TRX] CoinMarketCap’teki 12. sırasına tekrar yakın bir düşüş sonrasında geri döndü ve yükseliş trendini sürdürmeye kararlı görünüyor. Ethereum [ETH], pazardaki en iyi performans gösteren altcoin olarak konumunu korumakta.

Ethereum [ETH] için 1 günlük değer durumu yakın zamana kadar iyi durumdaydı. Son dönemde bir ara düşüş olsa da yatırımcılar daha sonrasında yaşanan yükselişe bağlı olarak yatırımcılarda Ethereum yatırımlarını sürdürmekte kararlı göründüler.

Üst ve alt bantlar ay boyunca farklılık gösteriyor, bu da yüksek oynaklık ve yükseliş eğilimi işaretidir.

Öte yandan, AO’daki kırmızı histogram yansımaları ETH pazarı için artan bir satış baskısının olabileceğinin göstergesi.

Ethereum fiyatı ne kadar olacak?

Yakın zamanda Ethereum fiyatının yükselmesi bekleniyor. Ancak kripto para sahiplerinin kısa vadede kazanç elde edip edemeyecek oldukları daha fazla merak konusu. Bazı yatırımcılar Ethereum fiyatının en üst seviyesini yakın zamanda görebileceğini düşünürken, bazıları ise tam tersini düşünüyor.

Ethereum almak isteyenlerin bu fiyat aralığından yatırım yapması durumunda kazancının olabileceği, ancak rekor kazanç beklentisinde olanların buna göre hareket etmesinin sonucunun kötü olabilecek olduğu belirtilmekte. Kripto paraların mevcut yükseliş beklentisinin yakın zamana kadar %30 kadar düşüş görünümü sergilerken, şimdi ise kazançların yükselecek olduğu görüntüsü veriyor. Bitcoin’in tekrar 8.000 dolara yükselmesi bunun en iyi kanıtlarından birisi.

Ethereum’un yatırımcılara fırsat alımları sunduğunu ve bu dönemden sonra rekor kırılacağını iddia edenler var.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
161
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
161
Şaşkın
Lol Lol
282
Lol
Harika Harika
161
Harika
Korkunç Korkunç
121
Korkunç
error: Kopyalama Engellendi!