Anasayfa Analiz Ethereum Fiyatında Düşüş Sinyalleri: Bir Darbe Daha Alabilir!

Ethereum Fiyatında Düşüş Sinyalleri: Bir Darbe Daha Alabilir!

Analiz

Düşüş sinyalleri gösteren Ethereum (ETH) fiyatının yeni bir darbe alabileceği öngörülüyor. İşte popüler altcoin için beklenen tüm seviyeler...

Ethereum Fiyatında Düşüş Sinyalleri: Bir Darbe Daha Alabilir!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.550 dolarlık desteğin üzerinde kalmak için mücadele ediyor. Fiyat 1.550 doların ve ardından 1.540 doların altına düşerse darbe alabilir.

  • Ethereum fiyatı düşüş işaretleri gösteriyor ve 1.600 doları aşmak için mücadele ediyor.
  • Fiyat 1.600 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.600 dolar civarında dirençle oluşan büyük bir düşüş trendi çizgisi var.
  • Boğalar 1.550 dolarlık destek bölgesini savunursa işlem çifti bir toparlanma dalgası başlatabilir.

Ethereum fiyatı 1.600 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde bir toparlanma dalgası başlatamadı. Söz konusu fiyat düşüş bölgesinde kaldı ve düşüşünü 1.550 dolara kadar genişletti.

Görünüşe göre ayılar şimdiden 1.550 dolarlık destek bölgesinin altında kapanmaya çalıştı. 1.542 dolar civarında yeni bir dip oluştu ve fiyat şu anda kayıplarını pekiştiriyor. Fiyat yeniden 1.550 dolar seviyesinin üzerine çıktı ancak hâlâ ağır düşüş işaretleri gösteriyor.

Ethereum fiyatı 1.600 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.600 dolar civarında dirençle oluşan büyük bir düşüş trendi çizgisi var.

Yukarı yönde fiyat 1.570 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşabilir. İlk büyük direnç, trend çizgisine ve 1.600 dolara veya 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yakın görünüyor.

Ethereum Fiyatında Düşüş Sinyalleri: Bir Darbe Daha Alabilir!

Bir sonraki büyük direnç 1.620 dolardır. Bunun üzerinde fiyat 1.665 dolarlık direnç bölgesine doğru yükselebilir. 1.665 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış, fiyatı 1.750 dolarlık ana dirence doğru gönderebilir. Daha fazla kazanç, 1.880 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.600 dolarlık direnci kıramazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek 1.550 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki temel destek 1.540 dolar.

1.540 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma, başka bir güçlü düşüşe yol açabilir. Belirtilen durumda fiyat 1.480 dolar seviyesini yeniden görebilir. Daha fazla kayıp, fiyatı 1.420 dolar seviyesine doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Fiyatında Düşüş Sinyalleri: Bir Darbe Daha Alabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar