Ethereum HaberleriKripto Para Haberleri

Ethereum gelişmeleri alternatif yaratabilir

Çoğu insan Bitcoin’e dijital bir alternatif olarak odaklanırken altın gibi fiziksel ürünlere veya fiat para birimine olası bir alternatif olarak kripto para birimlerini görebiliyorlar; Kripto paralar insanlar için altın ve fiziksel paralardan sonra bile gelmiyor. Dünyadaki 25 milyon insan kripto paraları biliyor ve yatırım yapabiliyor, ancak daha fazlası kripto para yatırımı yapmıyor.

Ethereum, birkaç direnç seviyesini geçen önemli bir seviyeyi geçmiş ve 265 dolar seviyesini görmüş bir kripto para birimi olarak yatırımcılara büyük oranda kazandıran bir kripto para yatırımı oldu. 

Ethereum ekosisteminin gelişim cephesinde güçlü temellerin var olduğu görülmektedir. Ünlü Ethereum 2.0 açık testnet sonunda, işlem hızını 1000 tps’a kadar yükseltmek amacıyla tam risk ve kanıt algoritmalarının kanıtlanması için ilerleme kaydetti ve bunu yapması ile daha fazla büyük oranda başarı elde etmeyi hedeflediğini ve geliştirme çalışmalarının da sürekli olarak yeniden devam ettiğini gösterdi.

ConsenSys Ethereal Summit’te, Ethereum Vakfı İcra Direktörü Aya Miyaguchi, Ethereum ekosistemini desteklemek için planlanan 30 milyon ABD Doları tutarında bir fon olacak olduğunu ve bu fondan kullanımın olacağını açıkladı.

ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nun (CFTC) onayını alma olasılığı yüksek olan Ethereum vadeli işlem sözleşmesi ile ilgili son haberler, özellikle CFTC’nin böyle bir türev ürününün en son onaylandığı tarihte Ethereum fiyatında beklenmeyen yükselişlere imzasını atabilecek olduğunu gösteriyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu