Anasayfa Analiz Ethereum Güçlü Bir Artış Başlattı: İşte Beklenen Tüm Seviyeler...

Ethereum Güçlü Bir Artış Başlattı: İşte Beklenen Tüm Seviyeler...

Analiz

Güçlü bir artış başlatan Ethereum (ETH) fiyatı için sırada ne var? Ayrıntılar burada...

Ethereum Güçlü Bir Artış Başlattı: İşte Beklenen Tüm Seviyeler...

Ethereum (ETH) fiyatı, Bitcoin (BTC) fiyatının ivme kazanmasının ardından güçlü bir artış başlattı. Ethereum fiyatı yükseliyor. Söz konusu fiyat 1.750 dolarlık kilit direnci test edebilir.

  • Ethereum fiyatı 1.650 dolarlık direncin üzerinde iyi bir yükseliş başlattı.
  • Fiyat 1.660 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.645 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.
  • İşlem çifti daha da yükseğe tırmanabilir ancak 1.750 dolar civarında güçlü bir dirençle karşılaşabilir.

Ethereum fiyatı 1.550 dolarlık destek bölgesinin üzerinde kaldı. Bitcoin fiyatının 28.500 dolar direncinin üzerindeki son yükselişi, Ethereum fiyatında yükseliş hareketlerine yol açtı. 1.600 dolar ve 1.620 dolar direnç seviyelerinin üzerinde istikrarlı bir artış yaşandı.

Fiyat 1.650 dolarlık kilit direnç bölgesini bile temizledi. 1.700 dolar civarında bir tepe oluştu ve fiyat şu anda kazanımlarını pekiştiriyor. 

Ethereum fiyatı 1.660 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.645 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var. 

Ethereum Güçlü Bir Artış Başlattı: İşte Beklenen Tüm Seviyeler...

Yukarı yönde fiyat 1.700 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. İlk büyük direnç 1.720 dolar bölgesinin yakınında. Bir sonraki kilit direnç, ayıların ortaya çıkabileceği 1.750 dolar seviyesidir. Yükselmeye devam etmek için fiyatın 1.750 dolarlık direncin üzerine çıkması gerekiyor.

Belirtilen durumda Ethereum fiyatı, 1.880 dolarlık dirence doğru güçlü bir yükseliş başlatabilir. Daha fazla kazanç, 2.000 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.700 dolarlık direnci kıramazsa aşağı yönlü bir düzeltme başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.660 dolar seviyesine yakın.

Bir sonraki temel destek 1.645 dolar seviyesidir. 1.645 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma, fiyatı daha da düşürebilir. 

Belirtilen durumda fiyat 1.620 dolar seviyesine ve 100 saatlik basit hareketli ortalamaya doğru düşebilir. Daha fazla kayıp, Ethereum fiyatını 1.550 dolar seviyesine doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Güçlü Bir Artış Başlattı: İşte Beklenen Tüm Seviyeler... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar