Anasayfa Analiz Ethereum Güçlü Bir Artış Hedefliyor: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Ethereum Güçlü Bir Artış Hedefliyor: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Analiz

Güçlü bir artış hedefleyen Ethereum (ETH) fiyatı için sırada hangi seviyeler var? Ayrıntılar burada...

Ethereum Güçlü Bir Artış Hedefliyor: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.650 doların üzerinde önemli bir yükseliş hedefliyor. 1.650 dolar ve 1.670 dolar seviyelerinin üzerinde bir kapanış olması durumunda Ethereum fiyatı yükseliş ivmesi kazanabilir.

  • Ethereum fiyatı 1.650 dolarlık dirence doğru yükseliyor.
  • Fiyat 1.610 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.630 dolar civarında destekle kısa vadeli yükselen bir kanal oluşuyor.
  • 1.650 dolar ve 1.670 dolar seviyelerinin üzerinde bir kapanış olması durumunda işlem çifti istikrarlı bir şekilde yükselebilir.

Ethereum fiyatı 1.580 dolar seviyesinin üzerinde bir taban oluşturarak yükselişini sürdürdü. Söz konusu fiyat, pozitif bir bölgeye geçmek için 1.620 dolarlık direncin üzerinde işlem gördü. Fiyat şu anda 1.650 dolarlık önemli bir bariyerin yakınında işlem görüyor ve bunun üzerinde daha da yükselebilir. 

Ethereum fiyatı 1.610 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.630 dolar civarında destekle kısa vadeli yükselen bir kanal oluşuyor.

Ethereum Güçlü Bir Artış Hedefliyor: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Yukarı yönde fiyat 1.645 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki direnç 1.650 dolar seviyesine yakın. 1.650 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış, fiyatı 1.670 dolarlık dirence doğru itebilir.

İstikrarlı bir yükseliş başlatmak için fiyatın 1.670 dolarlık direncin üzerine çıkması gerekiyor. Bir sonraki büyük engel 1.750 dolar seviyesine yakın. 1.750 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış, Ethereum fiyatını daha da yükseğe, 1.880 dolara doğru gönderebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.650 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.630 dolar seviyesine ve kanal trend çizgisine yakın.

İlk temel destek 1.610 dolara yakın. Bir sonraki temel destek 1.580 dolar. 1.580 doların altındaki aşağı yönlü bir kırılma, başka bir düşüş dalgası başlatabilir. Belirtilen durumda fiyat kısa vadede 1.520 dolar seviyesine bile düşebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Güçlü Bir Artış Hedefliyor: Bu Seviyeleri Görebiliriz! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar