Bitcoin HaberleriEthereum Haberleri

Ethereum Günlük İşlemleri Yeni ATH Rekoruna Yaklaşıyor

ABONE OL:

Piyasayı çevreleyen boğa hareketi bu şekilde devam ederse, Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için doğru yolda olabilir. Bir veri analiz şirketi olan Coin Metrics’e göre, önceki haftalarda ETH günlük 626.000’den biraz daha az aktif adrese sahip.

Günlük işlemler açısından son haftalarda Bitcoin, BTC adreslerinde artış görüldükten sonra en son 2018’de görülen tüm zamanların günlük işlem rakamına yaklaşıyor. Artan kullanıcı verileri göz önüne alındığında, boğaların hala bir yerlerde dijital varlıkların fiyatına liderlik ettiği anlaşılabilir.

Ethereum İşlem Ücretleri Yükseliyor

TradingView ETH fiyat: http://tradingview.com/symbols/ETHUSD/

Ethereum’un tüm zamanların en yüksek rekorunu göz önünde bulundurarak, günlük aktif adres numarasının bu rakama uyması için 111.000’in biraz üzerinde olması gerekiyor. Ayrıca firma, raporu aracılığıyla bir günlük süre boyunca işlemler için alınan tutara daha yakından baktı. İşlem ücretleri şu anda artıyor ve bu da ETH çok fazla talep olduğu anlamına geliyor.

Önceki kayıtlara göre, ağlar kripto para pazarında boğa koşusu başladığında her zaman büyük onaylanmamış işlemlerle dolmuştur. Bitcoin madencileri, yüksek ücret ödemeyi seçerek zorlukların üstesinden gelme seçeneğine sahiplerdir ve böylece işlemler zamanında onaylanacaktır. Ancak, işlem sayısında ciddi bir düşüşün ardından işlem ücretlerinde de hızlı bir düşüş olacaktır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Milyarder yatırımcı Mark Cuban, kripto para piyasası için ''Balon'' ifadesini kullandı

Bitcoin Adresleri Artıyor

TradingView BTC fiyat: http://tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Rapor, işlem ücretlerinden büyük geri dönüşlere tanık olduktan sonra ETH ağının en büyük kazanan olduğunu belirtti ve daha yüksek işlem ücret teorisini açıkladı. Bu gelişmenin Ethereum’u Bitcoin ağının üstüne yerleştirdiği unutulmamalıdır.

Rapor, geçen hafta ETH’nin 2 milyon dolar kadar bir işlem ücreti gördüğünü ve Bitcoin’in ise bu miktara yetiştiğini açıkladı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde her iki dijital varlığın da piyasa değeri, önceki tüm zamanların en yüksek rekorlarını kırdıktan sonra büyük bir büyümeye sahne oldu. Şu anda, Bitcoinin piyasa değeri 215 milyar dolar, ETH’nin ise piyasa değeri yaklaşık 45 milyon dolardır.

Günlük olarak BTC adresleri ile birlikte, stablecoinler de bu açıdan önemli bir büyümeye tanıklık etti.

“Bitcoin Şu Anda Sağlıklı Bir Piyasada mı?” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoin-su-anda-saglikli-bir-piyasada-mi/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu