Ethereum HaberleriKripto Para Haberleri

Ethereum hard forkuna az zaman kala piyasada dalgalanma başladı

Ethereum hard forku bir süre önce yapılacak olduğu iddia edilmiş ancak bu iddialar boşa çıkmıştı. Bitcoin fiyatının düştüğü bir piyasa ortamında Ethereum hard forkunun yapılmasını istemeyenlerin sayısı çok fazla olsa da Ethereum hard forkunun yapılacak olduğu açıklanmış ve Ethereum 3. sırada olan konumunu bir süre daha korumuştu. Son piyasa dalgalanmasından sonra 2. sıraya 300 milyon dolar fark ile tekrar yükselen Ethereum, bugün ise tekrar ay sonuna doğru yapılacak olan hard fork beklentisinden etkilendi ve tüm kripto para piyasalarındaki düşüşlerden etkilenerek %2 değer kaybetti ve gün sonuna doğru tekrar değer kazandı.

Bitcoin fiyatının artması yerine düşmesi ile sonuçlanacak olduğu iddia edilen Ethereum hard forkunun ne kadar yatırımcı tarafından beklendiği konusu henüz merak konusu iken, yatırımcılar Şubat ayı sonunda hem Ethereum hard forkunun yapılacak olmasını, hem mevcut piyasa değişimlerinin yarattığı etkinin çok kötü olduğunu düşünerek piyasada olan düşüşlerin bu hard fork ile artmasının an meselesi olduğunu düşünüyorlar.

Ethereum hard forku Şubat ayı sonunda yapılacak ve geçtiğimiz Ocak ayında yapılması beklenen ve güvenlik nedeni ile ertelenen hard forkun, bu ay yapılacak olmasının geçtiğimiz aya göre daha büyük kayıplara sahne olması mümkün.

Bitcoin fiyatının bile düştüğü piyasada Ethereum’un değerini zor koruduğu bir ortamda, Bitcoin Cash hard forkundan sonra yatırımcılar artık daha çok endişe duyar oldu.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu