Anasayfa Analiz Ethereum Hedefe Adım Adım İlerliyor: Bu Seviyelere Dikkat!

Ethereum Hedefe Adım Adım İlerliyor: Bu Seviyelere Dikkat!

Analiz

2.000 dolar seviyesine doğru ilerleyen Ethereum (ETH) fiyatında bundan sonra neler bekleniyor? İşte ayrıntılar...

Ethereum Hedefe Adım Adım İlerliyor: Bu Seviyelere Dikkat!

Ethereum (ETH) fiyatı yavaş yavaş 2.000 dolarlık dirence doğru ilerliyor. Ethereum fiyatı, daha iyi bir yukarı yönlü hareket açısından Bitcoin'e göre daha olumlu bir konumda.

  • Ethereum fiyatı 2.000 dolar seviyesine doğru ilerlemeye çalışıyor.
  • Fiyat 1.850 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.880 dolar civarında destekle bağlantılı bir yükseliş trendi çizgisi oluşuyor.
  • İşlem çifti 1.920 dolar ve 1.950 dolar seviyelerinin üzerine yükselmeye devam edebilir.

Ethereum fiyatı bir destek tabanı oluşturdu ve yavaş yavaş 1.850 dolarlık direnç bölgesinin üzerine çıktı. Ethereum fiyatı 1.880 dolar seviyesini kırdı ve 1.920 dolarlık dirence doğru yükseldi.

Fiyat 1.915 dolara kadar yükseldi ve şu anda kazançlarını pekiştiriyor. 1.900 dolar seviyesinin altında küçük bir aşağı yönlü düzeltme yaşandı. Fakat boğalar 1.880 doların altında daha fazla aşağı yönlü hareketi koruyor. 

Ethereum fiyatı şu anda 1.880 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.880 dolar civarında destekle bağlantılı bir yükseliş trendi çizgisi oluşuyor.

Ethereum Hedefe Adım Adım İlerliyor: Bu Seviyelere Dikkat!

Yukarı yönde fiyat 1.900 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. İlk büyük direnç 1.920 dolarda bulunuyor. Ethereum fiyatı 1.920 dolarlık direnci aşarsa yükseliş ivmesi kazanabilir ve hatta 1.950 doları aşabilir. 

Belirtilen durumda fiyat 2.000 dolar bariyerine doğru sürüklenebilir. Bir sonraki temel direnç 2.050 dolar yakınında. Bunun üzerinde fiyat 2.120 dolar seviyesine doğru yükselebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.920 dolarlık direnci kıramazsa aşağı yönlü bir düzeltme başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.880 dolar seviyesine yakın.

Bir sonraki temel destek 1.860 dolar veya 100 saatlik basit hareketli ortalamadır. Ana destek 1.850 dolarda bulunuyor.

1.850 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma, düşüş hareketlerine yol açabilir. Belirtilen durumda Ethereum fiyatı 1.750 dolar seviyesine düşebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Hedefe Adım Adım İlerliyor: Bu Seviyelere Dikkat! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar