Ethereum HaberleriKripto Para Haberleri

Ethereum İlk Kez 1800 Dolar’ı Görürken, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı

ABONE OL:

Jeton başına 1.800 dolarlık seviyeyi geçerek son 24 saatlik süre zarfında %10 artışa imza atan Ethereum, tüm zamanların en yüksek seviyesine de merhaba dedi. Tesla açıklaması ve yatırım duyrusu ile birlikte BTC’de yaşanan muazzam artış, Ethereum için de harika bir fırsata dönüştü.Kripto para piyasaları an itibarıyla fazlasıyla popüler ve ön görüler de bu yükselişin devam edeceğini gözler önüne seriyor.

Samantha Yap: Eehereum Güçlü Bir Varlık

Yap Global kurucusu ve aynı zamanda Ceo’u olan Samantha Yap, Ethereum’un çok güçlü bir varlık olduğunu ve ilerleyen yıllarda daha fazla değer kazanacağını dile getirdi. Ceo, Ethereum için, Bitcoin’in arkasında kalan bir varlık olduğunu ancak bu şekilde ilerlediği takdirde Bitcoin’den daha fazla konuşulacağını ifade etti.

Bu elbette çok ütopik bir değerlendirme gibi görünüyor ancak dijital varlık dünyasında artık hiçbir şeye şaşırmamak gerekiyor. Özellikle Bitcoin’in durumunu incelediğinizde bize bu konuda daha fazla hak veriyor olacaksınız.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto para sektöründe büyüme gösteren ülke: İsviçre

Ethereum’un Yükselişi Devam Edecek mi?

Ethereum her zaman Btc’ye ayak uydurmuyor ve tam teri olduğu dönemler ile de karşı karşıya geldik. An itibarıyal en yüksek seviyesinde ve kendi rekorunu da kırmayı başarmış durumda. Şu an yatırımcılar da hem Bitcoin’i hem de Ethereum’u yakından takip ediyor. Dijital para dünyasının bir diğer ilgi çekici varlığı ise Elon Musk desteği ile birlikte Doge oldu.

Bu iç varlık, yatırımcıların kıskacı altında ancak her biri şu an için en yüksek seviyede değer görüyor ve alım yapmak gerçekten riskli bir hamle olabilir. Yükseliş ne kadar devam edecek bilinmez ancak 2021 yılı bu iç kripto para için gayet keyifli geçeceğe benziyor.

Ethereum bu konuda bir adım daha öne çıkıyor çünkü sürekli olarak büyüyen bir ekosistem ve işlevsellik durumu da söz konusu. Bu arada marka ve kurumsal şirketlerin en çok yatırım yaptığı ikinci dijital varlık olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor ve bu da ethereum2u kıymetli hale getiren bir diğer detay.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu