Anasayfa Analiz Ethereum İstikrarını Korudu: Daha Fazla Artış Yolda mı?

Ethereum İstikrarını Korudu: Daha Fazla Artış Yolda mı?

Analiz

Ethereum (ETH) fiyatında daha fazla artış görebilecek miyiz? İşte popüler altcoin için yapılan analiz...

Ethereum İstikrarını Korudu: Daha Fazla Artış Yolda mı?

Ethereum (ETH) fiyatı 1.950 dolarlık direncin üzerinde yeni bir yükselişe başladı. Güçlenen Ethereum fiyatı 2.070 dolarlık direncin üzerine çıkmayı hedefleyebilir.

  • Ethereum fiyatı istikrarlı kaldı ve 1.950 dolar seviyesinin üzerinde yeni bir yükselişe başladı.
  • Fiyat 2.000 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.010 dolara yakın dirençle büyük bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.
  • İşlem çifti, 1.985 dolarlık desteğin altında bir kırılma olmadığı sürece yükselişe devam edebilir.

1.900 dolar seviyesinin üzerinde bir taban oluşturduktan sonra Ethereum fiyatı makul bir artışa başladı. Ethereum fiyatı 1.950 dolar ve 1.960 dolar direnç seviyelerini geçmeyi başardı.

Fiyat 2.000 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerine bile çıktı. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.010 dolara yakın dirençle büyük bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.

2.068 dolar civarında bir tepe oluştu ve fiyat şu anda kazançlarını pekiştiriyor. Ethereum fiyatı 2.000 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde. 

Ethereum İstikrarını Korudu: Daha Fazla Artış Yolda mı?

Yukarı yönde fiyat 2.050 dolar bölgesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. İlk kilit direnç 2.070 dolar seviyesine yakın. 2.070 dolar seviyesinin üzerinde net bir hareket, yükseliş hareketlerini tetikleyebilir.

Bir sonraki direnç 2.120 dolar yakınında ve bunun üzerinde fiyat 2.200 dolar seviyesine doğru bir hareketi hedefleyebilir. Daha fazla kazanç 2.250 dolar seviyesine doğru bir dalga başlatabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 2.070 dolarlık direnci kıramazsa yeni bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 2.000 dolar seviyesine ve 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yakın. Bir sonraki temel destek 1.985 dolardır.

Ana destek ise 1.965 dolardır. 1.965 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma daha fazla kaybı tetikleyebilir. Belirtilen durumda fiyat yakın vadede 1.905 dolarlık destek bölgesine doğru düşebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum İstikrarını Korudu: Daha Fazla Artış Yolda mı? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar