Anasayfa Analiz Ethereum İstikrarlı Bir Artış Başlattı: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Ethereum İstikrarlı Bir Artış Başlattı: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Analiz

İstikrarlı bir artış başlatan Ethereum (ETH) fiyatında hangi seviyeler bekleniyor? Ayrıntılar burada...

Ethereum İstikrarlı Bir Artış Başlattı: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.520 dolar bölgesinden istikrarlı bir yükseliş başlattı. Ethereum fiyatı şu anda 1.605 dolar ve 1.620 dolar direnç seviyelerini aşmak için mücadele ediyor.

  • Ethereum fiyatı 1.570 dolar seviyesinin üzerinde bir toparlanma dalgası girişiminde bulunuyor.
  • Fiyat 1.575 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın biraz üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.572 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.
  • 1.620 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde bir kapanış olması durumunda işlem çifti daha da yükselebilir.

Ethereum fiyatı 1.520 dolar seviyesinden yeni bir yükseliş başlattı. Ethereum fiyatı 1.600 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıktı. Fiyat hatta 1.620 doların üzerine çıktı ancak ayılar 1.650 doların yakınında göründü.

Yeni bir düşüş yaşanmadan önce 1.669 dolar civarında bir tepe oluştu. Ethereum fiyatı kazançlarını azalttı ve 1.600 dolar seviyesinin altına yerleşti. 1.575 dolarlık desteği test eden Ethereum fiyatı, şu anda konsolide oluyor.

Ethereum fiyatı 1.575 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın biraz üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.572 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.

Ethereum İstikrarlı Bir Artış Başlattı: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Yukarı yönde fiyat 1.605 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. 1.620 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış makul bir yükseliş başlatabilir.

Belirtilen durumda Ethereum fiyatı yükselebilir ve 1.665 dolarlık dirence doğru toparlanabilir. Daha fazla kazanç, 1.750 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.605 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.575 dolar seviyesine ve 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yakın.

Bir sonraki temel destek 1.550 dolar. 1.550 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma, fiyatı daha da düşürebilir. Belirtilen durumda fiyat 1.520 dolar seviyesine düşebilir. Daha fazla kayıp, Ethereum fiyatını 1.440 dolar seviyesine doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum İstikrarlı Bir Artış Başlattı: Bu Seviyelere Hazır Olun! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar