Anasayfa Analiz Ethereum Kayıpları Telafi Ediyor: Bu Seviyelere Tanık Olabiliriz!

Ethereum Kayıpları Telafi Ediyor: Bu Seviyelere Tanık Olabiliriz!

Analiz

Yeniden yükselişe geçen Ethereum (ETH) fiyatında hangi seviyeleri görebiliriz? İşte beklenen tüm seviyeler...

Ethereum Kayıpları Telafi Ediyor: Bu Seviyelere Tanık Olabiliriz!

Ethereum (ETH) fiyatı 2.120 dolar desteğindeki kayıplarını telafi ediyor. Fiyat yüzde 3'ün üzerinde artış gösterdi ve 2.250 dolarlık direnci aşarsa ivme kazanabilir.

  • Ethereum fiyatı 2.120 dolarlık destek bölgesinden yükseliyor.
  • Fiyat 2.200 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.210 dolar civarında dirençle önemli bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.
  • İşlem çifti 2.250 dolarlık direnç bölgesini aşarsa daha da yükselebilir.

Ethereum fiyatı düşüşünü 2.150 dolar seviyesinin altına taşıdı. Fiyat 2.120 dolar seviyesinin üzerinde güçlü kalmayı sürdürdü. 2.116 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat yeni bir yükseliş başlattı. 

2.150 dolar ve 2.200 dolar direnç seviyelerinin üzerinde bir hareket oldu. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.210 dolar civarında dirençle önemli bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı. Ethereum fiyatı şu anda 2.200 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. 

Ethereum Kayıpları Telafi Ediyor: Bu Seviyelere Tanık Olabiliriz!

Yukarı yönde fiyat 2.250 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. Bir sonraki kilit direnç 2.280 dolar seviyesine yakın. 2.280 dolar bölgesinin üzerinde net bir hareket, fiyatı 2.330 dolar seviyesine doğru gönderebilir. Bir sonraki direnç 2.400 dolarda bulunuyor. 

Daha fazla kazanç 2.550 dolar seviyesine doğru bir dalga başlatabilir. Fiyat bunun üzerinde toparlanıp 2.750 dolarlık bölgeyi test edebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 2.250 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 2.210 dolar seviyesine veya 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yakın.

İlk temel destek 2.200 dolarlık bölge olabilir. Aşağı yönlü bir kırılma ve 2.200 doların altında bir kapanış, başka bir büyük düşüş başlatabilir. 

Belirtilen durumda fiyat 2.120 dolarlık desteği tekrar ziyaret edebilir. Daha fazla kayıp, önümüzdeki günlerde fiyatı 2.000 dolar seviyesine doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Kayıpları Telafi Ediyor: Bu Seviyelere Tanık Olabiliriz! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar